را که چهار دست رفته تست مواد مخدر: دوپینگ کارفرمایان نشان با حداکثر سرعت دویدن قهرمان که به نام پرش آزمون ‘عادی’ نیز از دست رفته یکی از این سال

جهان 400m قهرمان سلوی عید Naser که اصرار داشت او تا به حال نشده تست شده در این سال بود و “هرگز تقلب” با وجود مواجهه با یک ممنوعیت برای از دست رفته سه آزمایشهای قبلی نیز از دست رفته در ماه ژانویه مقامات اعلام کرده اند.

ناصر پاسخ در Instagram پس از دو و میدانی یکپارچگی واحد موقت به حالت تعلیق 2019 قهرمانی جهان مدال طلا برای گم شده سه آزمون در زمان رقابت در دوحه گفتن طرفداران که او “تنها از دست رفته سه تست مواد مخدر که طبیعی است.”

در حال حاضر تست بدن منتشر کرده است در بیانیه ای اعلام کرد که 22 ساله بود که اولین زن آسیایی برای تبدیل شدن به قهرمان جهان در نظم و انضباط بود و چهارم “محل نگهداری شکست” در ماه ژانویه این سال است.

همچنین در rt.com “من فقط از دست رفته سه تست مواد مخدر’: با حداکثر سرعت دویدن قهرمان سلوی عید Naser ادعا گم شده آزمون که “طبیعی” بهانه ای عجیب و غریب پس از تعلیق

“بررسی…در حال انجام در زمان دوحه قهرمانی جهان بود و او نمی موقت به حالت تعلیق در آن زمان” توضیح داد: این واحد تبیین موقعیت خود را پس از ناصر گفت که او “نمی خواهید مردم را به اشتباه می شود.”

“پس از نتیجه گیری از بررسی و چهارم محل شکست در ژانویه سال 2020 اطلاع از اتهام صادر شد و Ms ناصر موضوع فوری تعلیق موقت. انضباطی روند در حال انجام است.”

ناصر را شگفت انگیز زمان 48.14 در مسابقات تحت الشعاع قهرمان المپیک Shaunae میلر-Uibo و سوم-سریع ترین زمان در تاریخ است. دو دونده به اجرای سریع تر بودند به شدت مشکوک بودن درگیر در, سیستمیک, حمایت دولت مواد مخدر-مصرف در طول 1980s اگر چه آنها هرگز موفق شد.

“در این سال من شده اند با مواد مخدر آزمایش” اذعان ناصر. “امیدوارم آن را حل و فصل کنید چون من واقعا نمی مانند تصویر اما آن اتفاق افتاده است. این اتفاق می تواند برای هر کسی است.”

تحت جهانی دو و میدانی’ ضد دوپینگ قوانین یک محل تخلف شامل هر ترکیبی از سه از دست رفته آزمون و یا پر کردن شکست در طول مدت 12 ماه است.

“این رفتن به خوب” ادامه داد: ناصر. “این بسیار سخت به این لکه بر روی نام. من هرگز نگاهی به عملکرد داروهای افزایش. من معتقدم استعداد و من می دانم که من استعداد.”

همچنین در rt.com کروناویروس و دوپینگ: WADA اتحادیه اروپا و ورزشکاران به استفاده از Covid-19 pandemic به عنوان فرصت برای تقلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de