را Covid-19 بازیابی سبز می گویند رهبران کسب و کار

بیش از 200 برتر انگلستان شرکت ها و سرمایه گذاران در حال درخواست از دولت برای ارائه یک Covid-19 طرح بازیابی که prioritises محیط زیست است.

آنها می گویند تلاش برای تعمیر اقتصاد باید حمایت از تعهد دولت برای مقابله با بحران تغییرات آب و هوایی.

آنها باور دارند که وزرا باید با استفاده از Covid-19 مستند به عنوان یک سکوی پرشی برای سوق دادن اقتصاد سبز است.

امضا کنندگان به نامه شامل لویدز بانک Asda زیمنس و آسمان است.

پیشنهادات مشخص شده توسط شرکت هایی مانند میتسوبیشی دلالت و یورکشایر آب در نامه ای به نخست وزیر عبارتند از:

  • رانندگی سرمایه گذاری در کم کربن و نوآوری و زیرساخت ها و صنایع.
  • تمرکز بر حمایت از بخش های است که می تواند بهترین حمایت از محیط زیست, افزایش ایجاد شغل و پرورش recovery – در حالی که همچنین decarbonising اقتصاد است.
  • قرار دادن رشته در حمایت مالی برای اطمینان از شرکت گرفتن کمک مالی نقدی به خوبی مدیریت شده و در مرحله با اهداف آب و هوا.

در یک سخنرانی در روز پنج شنبه بوریس جانسون به طور خلاصه متعهد خود را در اصل به اصطلاح سبز جدید مقابله شعار “ساختمان برگشت بهتر” برای بیشتر انعطاف پذیر جامعه است.

و با وجود شایعاتی است که وزارت خزانه داری در حال برنامه ریزی برای پول کار فشرده عایق بندی خانه و سرمایه گذاری بیشتر در وسایل نقلیه الکتریکی.

اما امضا کنندگان به نامه اصرار وزیران به نشر برنامه های دقیق قرار داده است که بریتانیا در مسیر بازگشت به ملاقات میان مدت آب و هوا اهداف از آن را لغزش.

آنها می آیند از هر دو ملیتی و ملی کسب و کار در سراسر بخش های صنعت از جمله انرژی, امور مالی مصرف کننده محصولات, خرده فروشی, ساخت و ساز, آب و ارتباطی است.

‘کار آفرینی’

نامه خود می گوید: “اقداماتی که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و تحریک اقتصاد پتانسیل موثر در حمایت از مشاغل و رشد اقتصادی است.

“آنها همچنین می خواهید ما را پشتیبانی طولانی مدت آب و هوا اهداف و ارائه نتایج بهتر در دیگر زمینه های کلیدی از منافع عمومی مانند بهداشت و تندرستی.

“سرمایه گذاری در پروژه هایی مانند ساختمان نوسازی بادی دریایی وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفت های زیست محیطی و کم کربن صنعتی خوشه های بالقوه را به سرمایه گذاری و ایجاد شغل در سراسر مناطق متعدد از انگلستان است.”

ابتکار عمل بوده و هماهنگ با شاهزاده ولز شرکت رهبران گروه (CLG).

این گفته بی بی سی: “به وضوح فوری تمرکز شده است در نگه داشتن اقتصاد و طبعا وجود دارد که باید فوری برخی از اقدامات پشتیبانی که داشته اند قابل توجه ‘رشته های متصل.

“اما به عنوان حمایت دراز مدت اقدامات معرفی شده وجود دارد باید اقدامات درون آنها را به اطمینان حاصل شود که پول رفتن به خوبی مدیریت شرکت های حمایتی از انگلستان اهداف دراز مدت.

‘سبز رشته های متصل’

سبز گروه های تروریستی برای همه کمک مالی نقدی برای رفتن به شرکت هایی که موافق سبز اهداف است.

اما رهبران شرکت های بزرگ گفت: “در حالی که ما نمی توانیم بگوییم بدون استثنا همیشه سبز رشته باید قاعده و نه استثنا.

“شرکت های هواپیمایی خواهد بود بسیار قوی به عنوان مثال از یک بخش است که به احتمال زیاد نیاز به حمایت اما همچنین باید از انجام آن بیت به انطباق با چالش های تغییرات آب و هوایی و پشتیبانی انتقال – به عنوان بسیاری از رهبران ارشد در بخش رسمیت بشناسد.”

لیز باربر از یورکشایر آب گفت: “آن را ندارد به یک انتخاب سخت; من می بینم بسیاری از فرصت های که بازسازی اقتصاد در همان زمان به عنوان کمک به آسیب پذیر تامین پایدار آب و هوا و حفاظت از محیط زیست طبیعی است.”

او به عنوان مثال از بدنه پروژه با آب که تمرکز بسیاری از همکاران در شهرستان انعطاف پذیر به سیل.

Meryam Omi از Legal & General هشدار داد: “دولت است و طبعا با تمرکز بر بحران وجود دارد اما آنها باید با توجه به خطرات ناشی از واکنش بیش از حد دیر به تهدید و به یاد داشته باشید یکی از بدترین ها در جهان, آب و هوای اضطراری است.

“تصمیم گیری های سیاستگذاران را در حال حاضر تصمیم می گیرید موفقیت انگلستان بلند پروازانه net-zero هدف است. آنها باید مفاهیم برای چند دهه.

“اجرای بلند پروازانه ‘سبز’ بازیابی بسته با روشن شدن مسیر برای شرکت ها برای ساخت در تراز وسط قرار دارد و استراتژی های برای سرمایه گذاران به طور مستقیم سرمایه به ‘سبز’ پروژه های در مقیاس بزرگ است که در حال حاضر موضوع ضرورت و نه انتخاب.”

دولت نزدیک شد برای اظهار نظر ،

دنبال راجر در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de