‘عمده شکست’: شهردار نیویورک تنظیم مقررات منع رفت و آمد از 11 شب تا 8 بعد از ظهر رو به واکنش بیش از راه خیلی دیر اقدام به غارت اجرا می شود شایع

شهردار نیویورک, بیل د Blasio توسعه یافته این شهر مقررات منع رفت و آمد با نظم در میان جریان تظاهرات و ناآرامی بیش از خشونت پلیس تحمیل یک روز دیگر از محدودیت های مسافرتی و پس از مقامات دوباره موفق به جلوگیری از غارت و خرابکاری.

اعلام حرکت در یک صدای جیر جیر در شب دوشنبه De Blasio گفت: روز شنبه را ببینید دیگر مقررات منع رفت و آمد در این زمان ابتدا در 8ساعت به جای 11pm اشاره کرد که “نگه داشتن مردم امن” است که خود را “اولویت اول است.”

“این اعتراضات باید قدرت و معنا. اما به عنوان شب می پوشد در ما شاهد گروه های استفاده از آنها را به تحریک خشونت و از بین بردن اموال” شهردار گفت.

تصاویری از خرابکاری و غارت در نیویورک پدید آمده در رسانه های اجتماعی انعکاس صحنه های بی شماری در شهرهای دیگر در طول هفته گذشته به درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید فوران به شورش و ضرب وشتم.

د Blasio اولیه تصمیم به اعمال مقررات منع رفت و آمد از 11pm جلب عظیم واکنش آنلاین با شهروندان گزارش که مغازه ها و خواص دیگر در اطراف شهر غارت شده بود و تخریب مدتها قبل از منع رفت و آمد قرار بود به اثر.

“چه یک شوخی است. در این میان غارتگران در حال پاره شدن از طریق شهرستان متلاشیکننده ویندوز و از بین بردن اموال در حالی که سرقت (شده اند و برای ساعت)” مجری تلویزیونی و نویسنده Jedediah لوییزا Bila توییتی.

در حالی که بسیاری از chided شهردار برای اینکه خیلی دیر با مقررات منع رفت و آمد دیگران استدلال می کرد که اندازه گیری تاثیر می گذارد کارگران در اواخر شیفت شب بسیاری از آنها مهاجران و مردم از رنگ.

بیش از 200 نفر بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون با توجه به NYPD با یک سخنگوی پلیس گفت: “وجود دارد بسته از جوانان در حال اجرا به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند فوق العاده ویندوز به همان سرعتی که آنها می توانند و پلیس در حال تلاش برای گرفتن آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de