‘جنون خواهد شد که شروع به شورش’: پلیس فیلادلفیا کشیدن مرد کردن حمل و نقل عمومی برای پوشیدن ماسک (ویدئوها)

فیلم ها ویروسی هستند و نشان پلیس در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, گفتن مردم به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی برای کمک به متوقف کردن گسترش Covid-19 و شدت اجرای این قانون با غیر مطابق مسافران است.

این ویدئو برای اولین بار ارسال شده توسط فیلادلفیا حمل و نقل سواران اتحادیه در روز جمعه نشان می دهد که یک مقام رسمی اطلاع رسانی حمل و نقل سواران که آنها مجاز به در هیئت مدیره اگر آنها با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

او می گوید: همه از این در حالی که او خود را نه با پوشیدن ماسک. سوار نیز با پوشیدن یک ماسک و سپس گفت: برای خروج از وسیله نقلیه.

پس از آن فیلم نشان می دهد چندین افسر پلیس به زور از بین بردن unmasked مرد از اتوبوس.

اداره پلیس فیلادلفیا منتشر شد بیانیه ای گفت مسافر خواسته شده بود برای حذف خود از اتوبوس و چندین بار توسط راننده اما خودداری کرد. پلیس سپس در پاسخ گزارش “اختلال.”

سواران, اتحادیه اروپا یک سازمان است که دفاع از حقوق حمل و نقل عمومی کارگران و سواران اشاره کرده است که مقامات حمل و نقل نشده است به اندازه کافی روشن در مورد اینکه آیا یک ماسک است که به سادگی توصیه می شود و یا مورد نیاز است.

آنها از مردم می خواست که به ایمیل رئیس پلیس به “می گویند پلیس باید دست از ماسک” و نه “حمله” سواران.

SEPTA حمل و نقل عمومی و سخنگوی شرکت اندرو بوش گفت که ماسک تبدیل به یک دستور در روز پنج شنبه.

“این پوشش می تواند به عنوان ساده به عنوان یک پیراهن گلدار و یا هر چیز دیگری کسی که می توانید در خانه قبل از آنها سر,” او گفت:.

نگران و شوکه واکنش شده اند توییتی در واکنش به این ویدئو با برخی از هشدار این نوع استبداد می تواند منجر به یک وضعیت بدتر مانند “شورش.”

“این نوع از جنون است که شروع شورش” خبرنگار Matt Walsh توییتی.

“سخت به این باور است که آنچه در آن آمده است به” کاربر دیگری نوشت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im