پاکسازی پیش نویس در ارتش فرانسه برای کمک به سلامت و لجستیک ” در coronavirus بحران

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی راه اندازی یک عملیات نظامی به نام “انعطاف پذیری” به کمک “سلامت تدارکات و حفاظت” به عنوان کشور جنگ افزایش سطح coronavirus عفونت.

به هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی در چهارشنبه پاکسازی نشان داد این طرح گفت: “خواهد بود به طور کامل اختصاص داده شده به کمک و حمایت مردم و همچنین حمایت از خدمات عمومی برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.”

این خبر پس از تایید مقامات بهداشتی اضافی 231 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس آوردن این دولت در مجموع به 1,331. چوب خط حساب کردن تا کنون تنها تحت پوشش کسانی که در بیمارستان درگذشت اما مقامات می گویند که آنها خواهد شد به زودی اضافه کردن آمار و ارقام از خانه های بازنشستگی – حرکت به احتمال زیاد منجر به یک جهش در رسمی مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

مجموع فرانسه را تایید موارد Covid-19 افزایش حدود 13 درصد به 25,233 در روز چهارشنبه. بیش از یک سوم از این کشور ونتیلاتور-مجهز به تخت های اشغال شده در این مرحله سلامت مدیر آژانس جروم Salomon گفت.

پاکسازی همچنین متعهد “عظیم سرمایه گذاری” در کشور سیستم بهداشت و درمان پس از بحران.

همچنین در rt.com بیش از یک سوم از جمعیت جهان را تحت مستند بیش از Covid-19 – AFP شمارش

این کشور در شورای دانشمندان در روز سه شنبه هشدار داد که شدید 15 روز مستند اقدامات معرفی شده توسط دولت فرانسه در هفته گذشته به منظور محدود کردن گسترش بیماری ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند برای مدت شش هفته.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de