‘دروغ گفتن به طرفداران’: Jon Jones را متهم دانا سفید ‘BULLSH*T’ بیش ادعا UFC قهرمان خواستار ‘پوچ پول’ به صورت Ngannou مبارزه

UFC نور سنگین وزن king جان جونز به شدت انتقاد کرد در دانا سفید بیش مداوم پرداخت ردیف است که متوقف امید مبارزه با ترس سنگین وزن فرانسیس Ngannou با جونز ادعا سفید “دروغ به دوربین.”

جونز خشم مصاحبه ای که در آن سفید ادعا صریح قهرمان “نمی تواند درخواست برای بیشتر پوچ مقدار از پول را در یک زمان بدتر” در طول مذاکرات که به سرعت غرق در هفته گذشته زمانی که پوند برای پوند شماره یک live-توییتی ترس خود را در آنچه که او ادعا کرده بود مختصر و بی ثمر مذاکره است.

جونز اصرار داشت که اعداد هرگز بحث شده است و او تا به حال نشده است پیشنهاد افزایش پرداخت به حرکت در وزن به صورت Ngannou بعد از ظاهر شدن به یک تهدید برای گرفتن طولانی استراحت از هشت ضلعی در حالی که حمایت خود را بالقوه حریف گفت: UFC تمایلی به پرداخت “حداقل آنچه در آن ارزش” برای مبارزه با.

“جالب است فقط به نشستن در اینجا و تماشای رئیس خود را به دروغ به دوربین مثل این” به وضوح نا امید جونز گفت: طرفداران پس از یادگیری از سفید مشاهدات در بحث.

“ما هرگز در مورد هر گونه افزایش در پرداخت. بلافاصله این مکالمه بود که من در حال حاضر ساخته شده است به اندازه کافی. من هرگز ساخته شده و تعدادی را ارائه می دهند. اگر شما نمی خواهید به تغییر قرارداد من برای سنگین وزن حرکت حداقل باید نجابت به صداقت با طرفداران.

“من بیش از این وضعیت اما من قصد ندارم به نظاره نشست و اجازه می دهد دانا به دروغ به طرفداران. من هرگز خواسته پوچ مقدار از پول است. که bullsh*t …مطلق bullsh*t.”

در حالی که جونز انتقاد کرده است UFC برای عدم “ببینید من ارزش در برابر ترسناکترین سنگین وزن جهان” سفید تاکید کرد تحسین خود را برای 32 ساله در درخشان از نظر طول مصاحبه.

خواست به نام او بزرگترین UFC fighter تمام وقت در نور از یک لیست توسط Conor McGregor, سفید وجود دارد گفت: “هیچ بحث” که جونز بالای شمع.

“آنچه در نگاه مرد انجام شده است – و آنچه او انجام شده بود در حالی که او انجام شده کسانی که همه چیز” سفید گفت: ESPN اشاره به متعدد انضباطی مشکلات و برس با قانون جونز مواجه می شوند در طول زندگی حرفه ای خود از جمله محروم بودن از عنوان خود در سال 2015 بیش از جنایت hit-and-run اتهامات عنوان شده علیه.

“آن را مانند مرد خوب بودن به خود است. و چه حتی crazier این مورد Jon Jones داستان این است که تصور کنید آنچه که او می تواند انجام داده اند و با او انجام شده است درست تمام وقت است.”

انعکاس خود را اصلی جریان از افکار بیش از پتانسیل مبارزه با Ngannou جونز به نظر می رسد برای ارائه در نظر گرفته ديدگاه ساعت پس از اولیه خود را فوران کرد و گفت او حاضر به “امید.”

“راه من کل این چیزی است UFC نمی خواهید به بودجه Jon Jones سنگین وزن حرکت کردن در حال حاضر. آنها باید فقط گفت که.

“دروغ گفتن به من و گفت: من بیش از حد است فقط ناعادلانه است. که غیر ضروری بود. شما در حال حاضر اجازه دهید من پایین کمی با بستن این فرانسیس Mega fight – آیا اضافه کردن نمک به زخم گفتن طرفداران چیزی که حقیقت است.

“من دیوانه در دانا یا beefing. من فقط شگفت زده رفت که در مسیر. من گفت: من قطعه – من بیش از آن است.”

هنگامی که یک فن سوال که آیا او واقعا احساس بسته شدن بیش از مبارزه جونز اذعان کرد که او تا به حال شده است glossing بیش از احساسات واقعی خود را و تشبیه این وضعیت به لغو UFC 151 در سال 2012 زمانی که او گفت که او “احساس مانند یک تکه گوشت” و سفید او را سرزنش برای امتناع به صورت ایستاده در حریف Chael Sonnen در کوتاه مدت متوجه.

“نه واقعا” او جواب وقتی پرسید که آیا او تا به حال قرار داده و سفید آخرین نظرات پشت سر او. “Sh*t مرا به یاد UFC 151 همه را دوباره و دوباره.”

همچنین در rt.com ‘کسب و کار’: Jon Jones and Francis Ngannou سرزنش UFC پس از آشکار superfight مذاکرات شکست خورده در عرض چند دقیقه بیش از پرداخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de