لوور بسته بیش از coronavirus نگرانی ترک blindsided بازدید کنندگان انجماد خارج

فرانسه موزه لوور به طور غیر منتظره ای نگهداری می شود درب آن را بسته در روز یکشنبه گفت: مدیریت بحث Covid-19 وضعیت. این Twitterati خوشحال بودند بر خلاف صدها نفر از مردم انجماد در خیابان به جای زل زده بود مونا لیزا.

باید منصفانه به این موزه بودند و خود را ظاهرا غافلگیر شده توسط “وزرا دستورالعمل ارسالی توسط مقامات صالح” به عنوان بیانیه ای توضیح داد که باعث موزه بسته باقی می ماند در روز یکشنبه. سه ساعت پس از اعلام این موزه گفت که آن را نمی خواهد باز در همه در 1 مارس و چپ مردم در تاریکی با توجه به دوشنبه.

بسته شدن درو کاملا چند snickering نظرات آنلاین به عنوان پاسخ مردم با تصاویری از شاهکارهای با ماسک های پزشکی.

اما صدها نفر از مردم گیر کرده بیرون سرد بود نه خوشحال. بسیاری در ابتدا فکر می کردم این خط طولانی ممکن است به دلیل یکی از فرانسه را بدنام شد. بعد از شکایت هدفمند عدم برقراری ارتباط چه می گذرد.

موزه لوور فرانسه بزرگترین جاذبه های توریستی بنابراین آن را بی خطر است که فرض کنیم که بسیاری از افراد مبتلا گردشگران خارجی بودند که برنامه های تعطیلات بودند مختل پاسخ به این بیماری همه گیر.

فرانسه حدود 100 تایید موارد عفونت از جمله حداقل دو به پایان رسید که در مرگ.

روز شنبه, دولت اعلام کرد ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 5000 نفر امید آن کمک خواهد کرد برای جلوگیری از گسترش Covid-19 coronavirus. موزه لوور دریافت حدود 15000 بازدید کننده در روز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im