لویی رئیس پلیس ‘اخراج’ ماه قبل از بازنشستگی پس از دوربین های بدن از پلیس در اعتراض به تیراندازی در بر داشت غیر فعال

لویی رئیس پلیس استیو کنراد شده است “رها وظیفه” فقط یک ماه قبل از برنامه ریزی بازنشستگی پس از آن کشف شد که بدن دوربین از افسران درگیر در تیراندازی از آشپز دیوید McAtee غیر فعال شد.

کنراد به حال به خبرنگاران گفت که McAtee کشته شد بعد از پلیس و سرباز گارد ملی به نام برای متفرق کردن جمعیت بر اخراج شدند و در حدود 12:15 am. هر دو پلیس و سربازان به آتش ضرب قابل توجه کباب صاحب رستوران.

زمانی که فرماندار کنتاکی اندی Beshear (D) خواستار آزادی بدن فیلم دوربین به طوری که مردم می تواند “برای خود تصمیم بگیرند” بود که به سرزنش افسران’ دوربین پیدا شد به شده بود خاموش. کنراد رها از وظایف خود را درست یک ماه قبل از برنامه ریزی بازنشستگی.

همچنین در rt.com فرد کشته شده در لوییویل به عنوان پلیس و نیروهای آتش بازگشت پس از عکس از جمعیت

لویی مترو PD رئیس هفته گذشته اعلام کرد برنامه های خود را به مرحله پایین موثر جولای 1, با استناد به “دوران سخت” در بخش. این بیانیه به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که یک مرجع به پلیس قتل لویی EMT Breonna تیلور در خانه اش در طول یک بدون دست کشیدن از حمله به خدمت به مواد مخدر حکم در شریک زندگی خود را.

FBI به تازگی شروع رسیدگی به تیلور مارس 13 کشتار و لویی شهردار گرگ فیشر دیر به حالت تعلیق در استفاده از بحث حکم جستجو است که کمک به زن مرگ نابهنگام. پس از چند روز تیراندازی Beshear است دولت مجاز پلیس به بررسی McAtee مرگ نیز هست.

لویی معترضان گرفته اند تا عدالت برای تیلور در علاوه بر این به جورج فلوید, مینیاپولیس مرد کشته شده پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه در هفته گذشته.

همه حساب McAtee بود یک دوست خوب از پلیس خدمت به آنها وعده های غذایی رایگان از رستوران کباب. ماموران که شات McAtee شده اند نام برد. چند “افراد مورد علاقه” مورد مصاحبه قرار گرفتند در رابطه با حادثه کنراد گفته بود.

لویی تظاهرات شده اند به خصوص خشونت آمیز با هفت نفر زخمی تیراندازی در یک روز در هفته گذشته. پلیس اصرار دارند که بسیاری از خشونت بود از معترضان در تظاهرات تنوع.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de