مردم “تبدیل شده به بی بی سی در خیل” در هفته های اخیر با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک مدیر کل.

صحبت با BBC Andrew Marr تونی هال گفت: 94 درصد از انگلستان دیده بی بی سی برای “اطلاعات و سرگرمی یا آموزش و پرورش” در طول بیماری همه گیر.

او گفت: “در زمان کلاه خود را خاموش” به کارکنان که ایجاد کرده بود “عالی” مطالب حتی با اینکه 92 درصد از نیروی کار در حال حاضر کار از خانه.

بی بی سی می تواند از دست دادن £125m بود در درآمد به دلیل coronavirus او اضافه شده است.

خداوند سالن نیز گفت: او به رسمیت شناخته شده نیاز به یک بزرگ “بحث” در مورد آینده و راه آن تامین شده است.

مدیر کل است که مجموعه ای به ترک نقش خود را در تابستان گفت: مخاطبان جوان آینده شده بود به بی بی سی در این مستند با نشان می دهد مانند مردم عادی تبدیل شدن به بزرگ بازدید.

این شرکت گفت که 94 درصد از انگلیسی عمومی مورد استفاده بی بی سی در هفته سوم ماه مارس زمانی که اجتماعی فاصله شروع در انگلستان – با 86 درصد از افراد جوان بین سنین 16-34 همچنین دسترسی بی محتوا.

خداوند سالن نیز اعتبار این موفقیت به آن “بزرگترین تا کنون برنامه های آموزشی” و همچنین راه اندازی فرهنگ در قرنطینه – هنر و فرهنگ خدمات که خداوند سالن نگه می دارد و می گوید “هنر زنده در خانه های مردم و حمایت از بخش هنر در طول زمان به چالش کشیدن”.

او فشرده شد در برنامه به بی بی سی سه به عنوان یک به طور منظم تلویزیون کانال چهار سال پس از آن گرفته شد و هوا نقل مکان آنلاین برای صرفه جویی در هزینه.

خداوند سالن گفت: طرح اولیه بوده است “فوق العاده خلاق موفقیت” و نشان “اهمیت توسعه ما iPlayer در حال توسعه ما برای تلفن های موبایل و مطمئن شوید که خدمات جدید در نکته بالا موقعیت برای مخاطبان جوان برای رسیدن به”.

با این حال او اذعان کرد که گوینده می تواند به طور بالقوه از دست دادن £125m بود به عنوان یک نتیجه از coronavirus معنی آن را به صرف “عاقلانه” در آینده است.

بی بی سی مواجه است فشار مالی پس از اینکه مجبور به تاخیر در پایان از تلویزیون مجوز طرح برای بیش از همه-75s.

آن را نیز تا به حال به تعویق انداختن برنامه ای برای برش 450 شغل و گفت: وجود عدم قطعیت در اطراف تجاری درآمد.

خداوند هال گفت که او امیدوار است که در آینده وجود خواهد داشت یک بزرگ “بحث” در مورد چگونه بی بی سی باید بودجه ارسال 2027 هنگامی که زمان منشور به پایان می آید.

او گفت: “سوال این است که چه چیزی بهترین راه از کمک های مالی که در جهانی که همه این بزرگ دموکراتیک ایده می شود چیزی است که ما می توانیم همه به اشتراک بگذارید.

“من امیدوارم که حتی زمانی که من سمت چپ من می توانید در این بحث ما باید در نگاه ساده ترین راه برای پرداخت یادگیری از آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر وجود دارد عادلانه تر راه برای پرداخت اما بنای برای همه است که ایده های مختلف است که ارائه چیزی برای همه است.”

می آید پس از یک مشاوره عمومی راه اندازی شده توسط دولت در مورد اینکه آیا عدم پرداخت هزینه برای یک تلویزیون مجوز باید متوقف بودن یک جرم جنایی با بی بی سی هشدار آن را هزینه شرکت بیش از £1bn بیش از پنج سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی