در دراز مدت مشتریان را شوکه کرد که بانک مرکزی آمریکا محدود coronavirus نجات وام به کسب و کار است که قرض گرفته ام قبل از

بانک مرکزی امریکا مشتریان در تلاش برای درخواست قطعه خود را از $350 میلیارد دلار کسب و کار کوچک نجات بودند وحشت زده به یاد بگیرند که بانک محدود کردن وام به کسب و کار است که می خواهم قرض قبلا با وجود این ادعا در غیر این صورت.

مشتریان خشمگین کشف چهار عظیم موسسه مالی است که به طور یک جانبه انکار وام از طریق چک Protection Program – کسب و کار کوچک نجات گذشت به عنوان بخشی از ماه گذشته coronavirus اقتصادی – به هر کسب و کار است که نه قرض گرفته شده از بانک مرکزی امریکا قبلا.

در حالی که مدیر عامل بانک برایان Moynihan گفت CNBC آن صرفا اولویت های موجود وام کسب و کار, مشتریان, سیاست نوشته شده در وب سایت آن در تضاد است که ادعا می کنند آشکار است که یک پیش نیاز برای استفاده از این طرح شد “کسب و کار کوچک وام ارتباط شامل کارت اعتباری” که قبل 15 فوریه. بانک مرکزی امریکا شد, اول از بانک های بزرگ شروع به پذیرش برنامه های کاربردی – و از صبح روز جمعه تنها چند برنامه را در سایت قرار بود به زندگی در نیمه شب روز پنج شنبه.

رسانه های اجتماعی پر شده بود با خشم گزارش از مشتریان برخی از آنها گفت: ارتباط خود را با بانک می رود سال است.

برخی از اشاره به آنها به معنای واقعی کلمه تنبیه در حال اجرا یک بدهی رایگان کسب و کار و نه نیاز به وام در گذشته است.

دیگران آن را chalked تا در دراز مدت الگوی “حرص و آز و كه هيچ انحرافى” در بانک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید غافل از این موضوع اما مقامهای بانک مرکزی آمریکا در توییتر.

Moynihan همچنین CNBC گفت که این بانک در حال حاضر دریافت کرده 10,000 برنامه های کاربردی وام در عرض یک ساعت از سایت رفتن زندگی می کنند. کسب و کارهای کوچک بسته خروج از بانک در امریکا, پورتال نگران هستند که در زمان رقبای خود را به وب سایت خود را بالا و در حال اجرا – ولز فارگو در حال حاضر به اذعان خود پورتال نخواهد بود آماده در روز جمعه در تمام این پول را به همه از بین رفته اند. گسترده تاخیر به نظر می رسد با توجه به خزانه انتظار تا ساعت قبل از برنامه ریزی برای رفتن زندگی می کنند برای ارائه بسیار مورد نیاز هدایت به شرکت وام دهندگان در مورد نحوه پذیرش و پردازش برنامه های کاربردی.

در هفته منتهی به چک حفاظت برنامه اولین بانک ها هشدار داده که شرایط دیکته شده توسط برگ برنده دولت نیاز است که وام دهندگان دامپزشک تمام متقاضیان و انجام تروریسم و پول شویی نمایش آن را غیر ممکن به تصویب رود حجم وام در چند ماه اختصاص داده شده به عنوان برنامه دوره. در حالی که برخی از موسسات را تهدید به شرکت در همه دیگران صرفا تحت فشار قرار دادند برای تضمین از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک که اداره وام است که آنها نمی خواهد مسئول برای هر گونه متقاضیان بد نمایش دادن مدارک تحصیلی خود را.

همچنین در rt.com ما کسب و کار کوچک برنامه هایش ممکن است محکوم به شکست قبل از آن شروع می شود به عنوان بانک بلک در نظر

Coronavirus بحران و مرتبط با مستندات نگهداری بیشتر از جمعیت آمریکا در داخل خانه باید کاملا ویران اقتصاد کشور را وادار به هزاران نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و از خروج میلیون ها نفر از کار. در دو هفته گذشته نزدیک به 10 میلیون آمریکایی را برای ثبت و بیکاری قریب به اتفاق متحده’ مزایای وب سایت و بیش از تعدادی است که گذاشته شده و در طول سال 2008 بحران مالی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im