زنده باد کولی پادشاه! – تایسون خشم برنامه های سلطنت خود را به چهل سالگی: “چرا راه دور زمانی که من هنوز جوان است؟’

WBC قهرمان تایسون خشم می گوید او قصد دارد بر تقلید سابق دشمن از طرف Wladimir Klitschko طولانی تسلط میدانی صحنه مبارزه او را به چهل سالگی ادعا “چرا راه دور زمانی که من هنوز جوان است؟”

31 سال قهرمان جهان شد برای بار دوم در کار خود را پس از پیاده سازی دئوتای وایلدر در هفت دور در ماه فوریه برای تکمیل یک پری برگرد زیر دو سال را خارج از حلقه با مسائل مربوط به سلامت روان.

و در حال حاضر “کولی پادشاه” که برنده هر یکی از عمده کمربند در بوکس می گوید: او می تواند تقلید Klitscko را غالب و نه سال سلطنت به عنوان قهرمان سنگین وزن.

Klitschko که بازنشسته و سالخورده 42 اولین بار قهرمان شد و در سال 2006 بود که بی چون و چرای قهرمان جهان برای بیش از چهار غالب سال تا خشم ناراحت جهانی بوکس زدم و او خود را قرار گرفتن در 2015.

“Klitschko آن را تا زمانی که او در 40 و بسیاری از قهرمانان ادامه دارد و ادامه” خشم گفت: آسمان ورزشی اخبار. “اگر من نمی جعبه دوباره من خوشحال هستم اما اگر من جعبه دوباره من همچنان به جعبه.

“من نمی بوکس برای پول, I ain’t بوکس برای شهرت I ain’t بوکس به صورت یک کمربند — من بوکس چرا که آن را نگه می دارد من روحی شاد و من می خواهم به آن را انجام دهد. چرا راه دور زمانی که من هنوز جوان است؟”

در چه خواهد بود یکی از بزرگترین دعوا همیشه در بوکس است, وزرق برق, بخش, مذاکرات در حال بنا به گزارش ها در جریان بیش از یک کشمکش بین خشم و رقیب آنتونی جاشوا که دارای IBF, WBO و WBA کمربند برای بی چون و چرای قهرمانی سنگین وزن.

و یوشع به تازگی به نام خشم در انفجاری پیام اعلام کرد: “اگر شما واقعا می خواهید به شما می گویند که شماره یک آمده مبارزه من است.”

وی افزود: “من متحد قهرمان سنگین وزن جهان و او را قهرمان WBC.

“چه خواهد شد آن را ثابت کند و او را به مبارزه ؟ وجود خواهد داشت یک شکل غالب در بخش سنگین وزن است که باید همه از کمربند و تبدیل حفظ کند.”

همچنین در rt.com ‘مبارزه با روح مائو’: مایک تایسون نشان می دهد شگفت انگیز بدن & وحشتناک سرعت در باز گشت تصویری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de