لندن مجسمه با برده داری لینک باید در نظر گرفته شود’

مجسمه و نام خیابان در لندن با لینک کلیک کنید برای برده داری “باید پایین” شهردار این شهرستان گفته است.

صادق خان گفت که او تا به حال راه اندازی یک کمیسیون برای نقد و بررسی پایتخت, نشانه برای اطمینان از آنها منعکس کننده تنوع آن است.

می آید پس از ضد نژادپرستی تظاهرات پاره کردن یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston در بریستول در روز یکشنبه.

آقای خان در لندن گفت: تا به حال “یک حقیقت ناراحت کننده” با تاریخی لینک کلیک کنید برای برده داری.

این کمیسیون برای تنوع در قلمرو عمومی را بررسی نشانه های این شهر را از جمله نقاشی های دیواری, هنر خیابانی, خیابان نام, مجسمه ها و بناهای یادبود – و در نظر بگیرید که میراث باید جشن قبل از توصیه.

آقای خان گفت: لندن “یکی از متنوع ترین شهرهای جهان” اما گفت: اخیر Black Lives Matter اعتراضات تا به حال مشخص شده است که این شهر مجسمه پلاک و نام خیابان تا حد زیادی منعکس کننده ویکتوریا انگلستان است.

“این یک حقیقت ناراحت کننده است که کشور ما و شهر مدیون بخش بزرگی از ثروت خود را به نقش آن در تجارت برده” او گفت:.

“در حالی که این است که در انعکاس عمومی ما قلمرو سهم بسیاری از جوامع ما به زندگی در پایتخت ما شده است عمدا نادیده گرفته شود.”

در طول یک زندگی موضوع اعتراض در مرکز لندن روز یکشنبه یک مجسمه از سر وینستون چرچیل در میدان پارلمان بود با اسپری گرافیتی.

اما آقای خان گفت که او در نظر نمی مجسمه امثال چرچیل را شامل می شود در بررسی.

او گفت: دانش آموزان نیاز به آموزش در مورد چهره های معروف “زگیل و همه” و “هیچ کس کامل بود” از جمله امثال چرچیل گاندی و مالکوم X.

دادخواست نیز راه اندازی شده اند برای حذف مجسمه های بحث برانگیز مردم در اطراف لندن چنین به عنوان یکی از رابرت میلیگان در غرب هند اسکله.

آقای خان گفت BBC Radio 4 امروز برنامه او نیست که مالکیت از مجسمه ها و زمین هستند ،

او همچنین گفت: این امر می تواند “نامناسب” تنها از آن مجسمه ها و خیابان نام او فکر می کند باید بروید.

به جای یک شماره جدید خاطرات در پایتخت متعهد شده اند توسط آقای خان از جمله آنهایی که برای Stephen Lawrence, the Windrush تولید ملی برده داری موزه یا بنای یادبود ملی سیک یادبود جنگ.

لندن مجسمه با لینک کلیک کنید برای برده داری

  • Sir Thomas مرد ثروت خود را از طریق مالکیت مقدار بسیار زیادی از سهام در دریای جنوب شرکت که هدف اصلی بود برای فروش بردگان به مستعمرات اسپانیایی
  • رابرت میلیگان بود اشاره کرد غرب هند تاجر slaveholder و بنیانگذار لندن تجارت جهانی ایرانیان, غرب هند اسکله. وجود دارد یک مجسمه او را به خارج از موزه Docklands لندن
  • گذشته از تاسیس یک آموزشی, موسسه خیریه سر جان کاس – که یک مجسمه در خارج از دانشگاه متروپولیتن لندن – یک رقم عمده در اوایل توسعه تجارت برده و برده آتلانتیک اقتصاد به طور مستقیم برخورد با عوامل در قلعه و در کارائیب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de