اف بی آی و NYPD باید حمله به نیویورک دفاتر مد exec پیتر Nygard به عنوان بخشی از یک جنس قاچاق تحقیقات – چهارم چنین پروب از مغول که متهم از drugging و تجاوز به دختران در باهاما و مستغلات.

شش وانت پر از ماموران FBI و NYPD فرود در Nygard را در میدان بار مرکزی صبح روز سه شنبه به جمع آوری شواهد با توجه به دو افسر صحبت کرد که به نیویورک تایمز پس از حمله. زرق و برق دار کانادا تاجر شده است و تحت بازجویی به اتهام قاچاق دختران زیر سن قانونی توسط مشترک کودک و استثمار نیروی کار متشکل از دولت های ایالتی و فدرال اجرای قانون حداقل به مدت پنج سال.

همچنین در rt.com FBI درخواست مصاحبه با شاهزاده اندرو در جفری اپستاین مورد, اما دریافت, ‘صفر همکاری’

جنایی پروب جدا از طرح دعوی در دادگاه واصل در اوایل این ماه توسط 10 مرد ادعا Nygard دارو و تجاوز به آنها را زمانی که آنها 14 یا 15 سال در املاک خود در باهاما هر چند حداقل چهار نفر از زنان درگیر در این پرونده شده اند در مصاحبه های نیروی کار. کت و شلوار اتهامات Nygard زد “قاچاق جنسی حلقه” برگشتاندن “جوان تاثیرپذیر و اغلب فقیر و کودکان و زنان” به خانه اش با آویزان پول و وعده های موفق مدل سازی حرفه.

Nygard کت و شلوار ادعا انداخت “متنعم احزاب” در مجلل خود را باهاما و مستغلات که در آن او مشخصی girls’ نوشیدنی با Rohypnol و تجاوز به آنها. احزاب شد و گفت: به گزاف امور شامل ماساژ و جت اسکی سواری و املاک خود را – با جعلی معبد تولیدی صنعتی مایان فولاد یک دیسکو با رقص قطب و زرق و برق دار مجسمه های حیوانات – یادآور جفری اپستین لولیتا جزیره است. در واقع Nygard یک دوست اپستاین پال شاهزاده اندرو و مانند مردان شناخته شده بودن دائمی احاطه شده با یک دسته از زنان جوان جذاب. او به اتهام نگهداری یک پایگاه داده با جزئیات در مورد هر یک از مهمان رفتن به سال 1987 برای کمک به او تصمیم می گیرید که به طعمه.

همچنین در rt.com کاخ باکینگهام در واکنش به بیدار اکو تیپ اما در جای دیگر اجازه می دهد تا شاهزاده اندرو روابط عمومی فاجعه به تضعیف کل خانواده سلطنتی

78 ساله مغول را انکار اتهامات خود را سرزنش همسایه پرچین-صندوق میلیاردر لوئیس بیکن که در استخدام خود کارآگاه خصوصی برای تحقیق Nygard پس از یک نبرد تن به تن بین دو انجامید است که 25 پرونده های حقوقی در پنج حوزه های قضایی و هزینه هر دو از ده ها میلیون دلار است. آن را نیز درگیر دو پرتاب وحشی اتهامات از insider trading, Ku Klux Klan, عضویت قتل توطئه و در حال حاضر تجاوز به دختران نوجوان است.

اما این اولین بار نیست Nygard پیدا کرده است از خود هدف از قاچاق جنسی پروب. FBI بررسی شد او در سال 2015 و 2017, در حالی که وزارت امنیت داخلی نه ماه را صرف نگاه کردن به او را در سال 2016 هر چند هیچ چیز آمد از هر یک از این پروب. زنان در طرح دعوی در دادگاه تمام تگرگ از باهاما به جز یکی و ناشناس باقی می ماند. نه زنان در کانادا و ایالات متحده نیز او را متهم کرد از آزار و اذیت جنسی و یا حمله در طول سال. این بار صحبت با نه زنان و نه درگیر در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که Nygard را لمس کرده بود و آنها را نامناسب ساخته شده است پیشرفت های ناخواسته و یا در حداقل دو مورد تجاوز به آنها.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im