مستند! سیبری سیلی قهرمان پیراشکی در برزیل MMA وحش در رحم, زندان face-off (تصویری)

روسیه در آن زمان که قطراتش قهرمانی گرفته اند مستند به معنای واقعی کلمه و در یک عجیب و غریب و پیچ و تاب و حفره دار خود را قهرمان ‘پیراشکی’ در برابر برزیل MMA وحش ‘Zuluzinho’ در یک کف دست زدن بازی در مجموعه زندان برای یک جایزه نقدی.

آخرین سال جدید عجیب و غریب, روسی, ورزشی پدیده متولد شد زمانی که واسیلی Khamotskiy با نام مستعار ‘پیراشکی’ به صورت خود حیوانی اشتها و کلفت قاب برنده افتتاحیه روسی سیلی قهرمانی در سیبری قدرت نشان می دهد در ماه مارس 2019.

دوازده ماه و کشاورز از سیبری است این برنامه شامل در آخرین بی رحم قسط از “سنگ چهره” برای 150,000 روبل ($2,000/£1,600) جایزه کل از اعماق سلول زندان.

هیچ یک از زمان Covid-19 قرنطینه اقدامات آسیب دیده اند در فیلمبرداری از کلیپ ها به عنوان مسابقه ماه گذشته صورت گرفت اما این فیلم به نمایش در روز پنج شنبه.

پیراشکی حریف در آمد فوق العاده تحمیل 6ft 7in شکل Wágner da Conceição Martins بهتر به عنوان شناخته شده Zuluzinho و یک نگاه سریع در برزیل کرگدن اعتبار نشان می دهد که او تا به مهارت های قابل انتقال به ارزش سیلی مسابقه رقیب.

یک jiu jitsu متخصص با حرفه ای, مخلوط هنرهای رزمی, رکورد 14-9 تعداد انگشت شماری از Zuluzinho دعوا آمده اند در غرور و K-1 تبلیغات و او نیز مبارزه در روسیه مبارزه با شب های جهانی ارتقاء.

او رکورد چشمگیر از مخالفان شامل MMA افسانه آنتونیو Noguera و تبادل نظر Emilianenko و همچنین بوکس تازگی Butterbean که همه به پایان رسید اما در ضرر و زیان است.

هنوز هیچ مقدار از تجربه می تواند آماده شده Zuluzinho برای اوج عجیب و غریب, ورزش رزمی.

در زندان در مکان ناشناخته پیراشکی برنده بازی شیر یا خط و انتخاب به آمار اما معمولا لرزه ای اعتصاب نتونست به حرکت برزیلی وحش و تنها در سمت چپ یک گچ سفید palmprint در سراسر گونه اش.

Zuluzinho به سادگی دیدم خود فلز کوره به داور در یک لبخند معوج و سپس بازگشت و به نفع با ارائه خود را برای اولین بار با کف دست زدن. در پخش این ضربه به نظر می رسد به طور غیر قانونی گرفتن روسیه را گوش دنبال کنید از طریق.

اتفاقا روسیه گرفتار حریف خود را در هر دو چشم و گوش خود را در تلاش بعدی و هر دو نفر سمت چپ برای تکیه بر کمک بو نمک برای بازیابی.

پیراشکی برای اولین بار به انجام هر گونه آسیب عمده در تلاش سوم زمانی که دکتر نامیده می شد به بررسی Zuluzinho چشم داد اما خوب برای او را به ادامه.

برزیل بود رو به با دامپلینگ را پنجمین و آخرین سیلی که تضعیف کردن گونه اش و آیا بدون پاک کردن آسیب های اجرای جشن جست و خیز کردن و جیغ ‘برازیلیا’.

و به نظر می رسید پیروزی خاصی برای Maranhao دولت بومی با آسیب رساندن به راست مطمئن به نشانه پیروزی اما لنگی نهایی با کف دست زدن به معنای این مسابقه به ثمر رسانده بود ،

پس از آن پول جایزه به اشتراک گذاشته شد و پیراشکی شهرت در حال حاضر در صحنه بین المللی ماند دست نخورده و همچنین ریشو لیوان اما برای چند تاول و کبودی.

پیراشکی گل رز برجسته به هنگام UFC رنگ مفسر جو روگان را بازتوییت کرد فیلم او را ضربه زدن حریف سرما در راه خود را برای برنده شدن در مراسم تحلیف خود را عنوان یک رقابت او وارد “شرط” با دوستان خود.

که منجر به UFC head honcho دانا سفید برای اندیشیدن به این که آیا ارزشش را داشت این مسابقات در حال پخش در UFC Fight Pass, و یک میزبان از رسانه ها ارائه می دهد که او را تبدیل به یک بعید ‘ورزشی’ قهرمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im