لیورپول ستاره Fabinho خانه سرقت به عنوان او به عنوان جشن پیروزی اما همسر اطمینان طرفداران ما امن’

همسر هافبک تیم Fabinho اطمینان طرفداران که آنها بی خطر هستند و به خوبی پس از سارقان هدفمند خانه خود را در طول جشن به مناسبت Anfield باشگاه و لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال این هفته است.

قهرمانان لیورپول در نهایت دست خود را در لیگ برتر جایزه در پنج شنبه شب به عنوان بخشی از جشن های زیر خود را در بازی خانگی برابر چلسی.

اما برزیل ستاره Fabinho که تمامیت هیجان 5-3 پیروزی در برابر بلوز, خانه بازگشت و در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه برای پیدا کردن اموال خود را در مرفه Merseyside شهر فرمبی ضربه شده بود توسط مهاجمان.

های مختلف طلا و جواهر به سرقت رفته بود و همچنین به عنوان ستاره آئودی RS6 – آخرین مدل است که می تواند هزینه بیش از £90,000 ($115,000) – اگر چه این خودرو بعدها کشف رها شده در ویگان.

پلیس محلی گفت: مزاحمان هدفمند 26 ساله ستاره را مدتی بین 3 بعدازظهر روز چهارشنبه و 4am در روز پنج شنبه.

Fabinho و تیم لیورپول بر این باور هستند که باید ترک آنفیلد با اتوبوس برای یک مهمانی خصوصی پس از بازی برابر چلسی که اعضای خانواده نیز شده بود مجاز به حضور و وجود مداوم Covid-19 اقداماتی است که باید نگه داشته و طرفداران از مسابقات است.

در میان آشکار نگرانی از حامیان Fabinho همسر Rebeca توارث در زمان به توییتر به آنها اطمینان آنها امن و خوبی است.

“برای همه کسانی که درخواست… ما امن هستند!” نوشت: توارث که قبلا ارسال شده چند تصویر از این عنوان جشن.

یک Merseyside سخنگوی پلیس خواسته برای کمک به پیدا کردن مجرمان و گفت: “Detectives در Sefton جذاب هستند برای اطلاعات پس از سرقت در فرمبی.

“پلیس نامیده می شدند به یک آدرس در ساعات اولیه صبح امروز هنگامی که سرنشینان وارد خانه خود را برای پیدا کردن آن بود سرقت شده است.”

هافبک lynchpin Fabinho که پیوست قرمز از موناکو در £40 میلیون معامله در تابستان 2018 فقط آخرین در یک سری از ستاره ها از باشگاه به هدفمند توسط جنایتکاران محلی.

به جلو Sadio یال صفحه اصلی سرقت در سال 2019 به عنوان او با بازی در لیگ قهرمانان برخورد با بایرن مونیخ در حالی که خانه های Dejan Lovren و روبرتو Firmino نیز آمار در سال های اخیر است.

همچنین در rt.com ‘من نمی خواهم شما!’ تیم لمپارد می گوید لیورپول مربی زیدان به “SHUT UP” در sweary اطراف زمین فوتبال مسابقات لیگ برتر ردیف (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی