UFC fighter Andrea ‘KGB’ لی به نام به شکار کردن یک قاضی گفته است با توجه به Jon Jones ” مورد بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در UFC 247 پس از جو روگان ادعا کرد که او “نبود حتی تماشای مبارزه”.

ادامه مطلب: ‘ما نیاز به شروع به برگزاری قضات پاسخگو’: MMA طرفداران و جوانب مثبت واکنش نشان می دهند به عنوان Jon Jones ادعا تیغ نازک تصمیم گیری در UFC 247

جونز در دفاع از خود UFC نور عنوان سنگین وزن و در زمان ریس’ 12-مبارزه شکست نخورده رکورد در هوستون تگزاس در روز شنبه پس از بالا و پایین رفتن جنگ که در آن ریس تحت سلطه اوایل مبادلات قبل از جونز در آمد ،

همچنین در rt.com UFC 247: Jon Jones باعث می شود تاریخ را به عنوان او را حفظ نور عنوان سنگین وزن با بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در هوستون

بسیاری شگفت زده شدند مبارزه رفت و فاصله اما حتی بیشتر شگفت زده شدند که با وجود آن که در یک نبرد نزدیک قضات به اتفاق آرا تصمیم 48-47, 48-47, 49-46 در جونز’ نفع در تغ.

جونز یک رکورد جدید از 14 UFC عنوان برنده, اما ظاهرا بیش از حد 49-46 کارت امتیازی از یکی از سه ضلعی سمت قضات به این معنی که قهرمان اعطا شده بود چهار پنج دور تلقی شد “بی احترامی” توسط برخی از طرفداران.

همچنین در rt.com Andrea Lee – The cowboy hat-پوشیدن جنگنده به نام “کا گ ب’ ساخت تاریخ در UFC 242

UFC head honcho دانا سفید بعد از توصیف این تصمیم به عنوان “مجنون” در کنفرانس مطبوعاتی خود اعتراف که “به ثمر رساند همه نقشه” و او خود را به حال ریس پیروزی 3-1 رفتن به دور نهایی.

“بچه ها من ترساندن من که ثابت است و چگونه این اتفاق افتاده است پدر ؟ ریس برنده مبارزه”. لیست در می رود و در. وجود ندارد مانند این لغزش از مردم گفت: این یک سرقت از مردم آن را در همه جا” سفید گفت.

جو روگان گفت در طول مبارزه خود را تفسیر: “ما به معنای واقعی کلمه به دنبال در یک قاضی که به تماشای این مبارزه است. این دیوانه است.”

روگان همچنین ادعا کرد که قاضی بود نگاه کردن در زمین برای حدود 30 ثانیه و گفت که قضاوت است “غول موضوع” در مخلوط هنرهای رزمی است.

ادامه مطلب: تاریخ با “کا گ ب’: UFC starlet Andrea لی می گوید: “Oops I did it again!’ را به عنوان او راه اندازی 2020 تقویم

در حال حاضر همکار UFC fighter Andrea ‘KGB’ Lee که با هم می جنگیدند بر روی کارت در یک دست دادن و تلاش در برابر لورن مورفی صورت گرفته با قاضی که ظاهرا نیز بازی کردن با تلفن خود را به شکار.

“اگر کسی فیلم یا عکس از قاضی بود که بر روی تلفن خود را در طول مبارزه لطفا آنها را به من” لی نوشت: در Instagram.

“من فقط فکر می کنم که اگر شما وجود دارد برای قاضی دعوا شما باید به تماشای مبارزه و نه بر روی تلفن خود را, بنابراین من فکر می کنم که قاضی باید از این فرصت برای نشستن قفس طرف و قاضی دعوا دوباره, به ویژه هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از قضات دیگر که واجد شرایط بهتر و بیشتر شایسته است.”

به اصطلاح به دلیل شباهت او به ‘جاسوسی’ اگر کسی می تواند به گرفتن رمز و راز قاضی که به گفته rogue کارت و سپس ما مطمئن هستیم که این زن به نام پس از معروف ترین های امنیتی و اطلاعاتی واحد.

اما سفید بعد relented در بی اعتقادی و حاضر به قرار دادن هر گونه تقصیر قضات با وجود خود به ثمر رساند از مبارزه.

“اما واقعیت این است که یک s***? ما نه قضات. هیچ یک از ما قضات” سفید گفت. “قضات تماس با مبارزه ، تا آنجا که قضاوت و reffing امشب من فراموش نمی کنم آن را کامل بود. من فکر می کنم ما نیاز به انجام برخی از کار کردن در اینجا.”

همچنین بر روی کارت در تویوتا سنتر قرقیزستان قهرمان والنتینا ‘گلوله’ شوچنکو در دفاع از او UFC او عنوان با یک سوم دور TKO برنده بیش از Kaitlyn Chookagian.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی