‘گوش دادن به پزشکان: Khabib Nurmagomedov مسائل در سراسر کشور درخواست به عنوان coronavirus حملات خود درون دایره (تصویری)

سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov صحبت کرده است در پیامی به هموطنان خود را التماس آنها را به امن ماندن و گوش دادن به توصیه های پزشکی از کشور پزشکان به ضرب و شتم این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت کردن در ارسال ویدئو در Instagram در زبان مادری خود, روسی, Khabib گفت: “من می خواهم به آدرس همکار من Dagestanis با توجه به این ویروس است.

“وضعیت خشن در داغستان بسیار غم انگیز است. بیمارستان ها بیش کامل بسیاری از مردم مریض شدم بسیاری درگذشت. ما نیاز به اتحاد در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به ما نشان می دهد مردانگی ما شخصیت ما نظم و انضباط.

همچنین در rt.com ‘او در کما بود و برای یک هفته’: Nurmagomedov خانواده و دوستان می دهد به روز رسانی در پدر UFC قهرمان Khabib

“ما تنها می تواند ضرب و شتم این ویروس اگر ما متحد. ما باید برای گوش دادن به خواسته های خود را زیرا آنها می دانند که بهترین است.

“آنها می خواهند ما را به سالم. آنها می خواهند بيمارستان به (دریافت) تاخت و تاز به دلیل وجود دارد هیچ تخت وجود دارد فقدان آنها و تجهیزات پزشکی است.”

Khabib توضیح داد که مشکلات مربوط به کشور خود را منعکس شده در سراسر جهان, که در آن کشورهای مختلف در حال تجربه سطوح مختلف موفقیت در کاهش عفونت و مرگ و مير از COVID-19 ویروس بر اساس توانایی های مختلف جمعیت به دنبال مشاوره در مورد انزوای اجتماعی و فاصله.

“این فقط داغستان و یا از روسیه,” او توضیح داد. “تمام جهان آماده نیست برای این کار. که فکر می کردم 3-4 ماه پیش که میلیاردها نفر از مردم را مجبور به ماندن در خانه و پنهان از این ویروس ؟ تنها راه برای حل این مشکل این است که خود انزوا.

همچنین در rt.com ‘Abdulmanap هنوز هم می توانید صحبت کنید و یا حرکت’: پدر قهرمان UFC Khabib Nurmagomedov در ‘جدی’ پس از Covid-19 کما

“وجود دارد معدود کشورهایی است که ضرب و شتم ویروس, اما آنها خیلی با متحد کردن و گوش دادن به پزشکان. آنها بهتر می دانند. آنها التماس ما را به ماندن در خانه. من به یاد داشته باشید چند ماه پیش زمانی که همه از این شروع شد در داغستان هیچ کس را باور می کرد. بسیاری از مردم نمی گوش دادن به آنها را زمانی که آنها به ما گفتن به ماندن در خانه.

“مردم فکر می کنم که این منافع به کسی یا چیز دیگری. من نمی دانم که این منافع – هر کس بیمار می شود که آیا شما یک سرایدار و یا رئیس جمهور – هیچ تفاوت این که آیا شما یک معاون و یا دادستان – هر کس بیمار می شود.

“ویروس نمی پرسید که نام خود را که در آن شما کار می کنند. آن را نمی کند آلوده فقط فقیر یا غنی. هر کس مریض شدم.”

این بدان معنی است که تمام جهان در حال مبارزه با همان نبرد و Khabib – اشاره کرد جنگنده خود را – گفت: پیروزی است فقط مطمئن باشید اگر جمعیت جهان با هم کار می کند به شرح زیر توصیه های پزشکی قرار می دهد و گردهمایی های اجتماعی و جشن ها – از جمله عید فطر (شکستن سریع) – به یک طرف برای حفظ نظم و انضباط در طول یک بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com ‘شما به زودی ببینید بچه’: فرگوسن گسترش حمایت از Khabib پس از پدر Abdulmanap بیدار از کما اما “همچنان در شرایط جدی’

“ما می توانید ضرب و شتم این تنها اگر ما متحد” Khabib اصرار داشت. “لطفا گوش دادن به پزشکان. در چند روز ما عید فطر. ما استفاده می شود به مهمانان در این زمان و رفتن به صبح خطبه در روز عید فطر. Please don’t go. مسلمان دانشمند هستند و درخواست ما را به دعا در خانه. آیا رفتن به خانه های مردم ندارند مهمانان.

“این یک وضعیت بسیار دشوار است. بیش از 20 از بستگان من از بستگان نزدیک من و آشنایان –
بیش از 20 از اعضای خانواده بودند در ER. بسیاری از آنها با ما نیست در حال حاضر. بسیاری از آشنایان فوت پدر و مادر از آنهایی که نزدیک درگذشت.

“افراد باید یک زمان سخت با ویروس
ما افراد جوان بهتر سیستم ایمنی بدن
اما افراد مسن باید یک زمان سخت با آن
لطفا فکر می کنم ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ فرزندان ما. لطفا گوش دادن به پزشکان در خانه بماند. آیا رفتن در هر نقطه در طول عید فطر.

همچنین در rt.com دعا برای بهبودی’: McGregor قرار می دهد Khabib دشمنی کنار گذاشته و با پیام حمایت پس از اخبار پدر Abdulmanap است در کما

“من می خواهم به همه آرزو یک تعطیلات خوب. این یک تعطیلات ما منتظر همه سال اما در حال حاضر از آن مهم تر برای نجات خودمان عزیزان ما و بزرگان ما.

“ممکن است خدا به همه ما کمک کند. خداوند نگه داشتن پدر و مادر ما, بزرگان ما, همه ما سالم و کامل و سالم. در طول این آخرین شب از ماه رمضان از خداوند بیشتر است. خدا دوست دارد توبه آنهایی که دعا کنید.

“لطفا گوش دادن به پزشکان است.”

همچنین در rt.com ‘ما در حال دعا کردن برای او را به بازگشت’: Khabib تایید پدر Abdulmanap است که در شرایط جدی با کروناویروس مشکلات قلبی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de