لیونل مسی و پپ گواردیولا هر دو donate 1 میلیون یورو برای مبارزه با شیوع کروناویروس در اسپانیا

بارسلونا فوتبال لیونل مسی و منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا باید هر یک از اهدا یک میلیون یورو ($1.08 میلیون دلار) برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در اسپانیا.

آرژانتین بازیکن بین المللی ارسال پول به بیمارستان درمانگاه عمومی بیمارستان در بارسلونا که همراه با درمان بیماران مبتلا به Covid-19 همچنین تحقیقات ویروس خطرناک است.

ادامه مطلب: سردخانه در یخ: اسپانیا با استفاده از مادرید یخ به عنوان موقت سردخانه برای مقابله با جهان 3-بالاترین Covid-19 تلفات

لئو مسی یک کمک مالی به درمانگاه برای مبارزه با کروناویروس,” کلینیک بیمارستان در توییتر نوشت. “با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم لئو برای خود تعهد و حمایت خود را.

سابق بازیکن بارسلونا و منچستر سیتی, مدیر, رونالدو ساخته شده است سهم خود را برای مبارزه با ویروس کشنده با چشمگیر کمک مالی به فرشته سولر دانیل بنیاد که با هدف خرید و تولید تجهیزات پزشکی است که در حال حاضر فاقد اسپانیا.

پپ گواردیولا ساخته شده است یک کمک مالی یک میلیون یورو به فرشته سولر دانیل بنیاد برای خرید و تامین تجهیزات بهداشت و درمان برای مقابله با Covid-19 همه گیر” در بیانیه ای گفت:.

همچنین در rt.com رونالدو & مسی به بازی در بلاروس ؟ ستاره می گوید: در اروپا تنها عامل لیگ فوتبال ممکن است جذب نخبگان

اسپانیا دوم-بدترین آسیب دیده کشور اروپایی پس از ایتالیا با 2,696 مرگ و میر و تقریبا 40,000 موارد مثبت.

کاتالونیا میهن رونالدو و جایی که مسی زندگی می کردند پس از پیوستن به بارسا در سن 13 سالگی یکی از بدترین آمار مناطق اسپانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im