مثل پنیر سوئیسی’: عباس زباله مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه فلسطین در آمریکا در پاسخ به رد معامله قرن’ طرح صلح

محمود عباس به نظر می رسد قبل از پاسخ به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طرح صلح اسرائیلی-فلسطینی و درخواست از شورای امنیت به شدت آن را رد کند.

این UNSC جمع آوری شده در نیویورک روز سه شنبه برای بحث در مورد دهه درگیری بین فلسطینی ها و اسرائیلی و بسیار به کرات ‘معامله قرن” طرح رونمایی شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اسرائیل نتانیاهو در اواخر ژانویه.

صحبت قبل از شورای, عباس بار دیگر رد تهمت صلح طرح انفجار این پروژه به عنوان یک هدیه برای اسرائیل است. “این طرح باید در نظر گرفته شود یک مرجع بین المللی برای مذاکرات است. آن است که یک اسرائیلی-آمریکایی پیشگیرانه برنامه ریزی برای پایان دادن به مسئله فلسطین” محمود عباس اعلام کرد.

او سپس تولید یک نقشه از “مستقل” فلسطین پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن با این استدلال که پیشنهاد بی نظمی فلسطینی انکلاوها در داخل خاک اسرائیل است که به معنای تنها برای “مشروعیت بخشیدن به آنچه که غیر قانونی بود” و تقویت “رژیم آپارتاید.” چنین “دولتی” در واقع نمی خواهد هر گونه واقعی حاکمیت خواهد شد و فاقد هر گونه کنترل بر آن “زمین دریا و هوا” عباس استدلال کرد.

در اینجا طرح آنها به ما داد. به نظر می رسد مانند پنیر سوئیسی.

رهبر فلسطینی همچنین با تاکید بر شورای امنیت سازمان ملل برای تشکیل یک کنفرانس بین المللی در اسرائیل و فلسطین آشتی تاکید بر این که “آمریکا نمی تواند تنها میانجی.” فلسطینی ها به دنبال صلح, او گفت:, و این است که هنوز “دست یافتنی” اما باید بر اساس یک “فقط همکاری” با اسرائیل و نه در برنامه های تحمیل شده از خارج از کشور.

“اگر شما تحمیل صلح آن را نمی خواهد آخرین آن را می توانید تاریخ و زمان آخرین” عباس گفت. “آنچه به شما حق می دهد به ضمیمه این سرزمین?”

پس از صحبت های عباس اسرائیل در سازمان ملل دنی Danon اصرار داشت که این کشور به دنبال صلح است و آماده برای “مذاکرات” و همچنین قبل از سرزنش عباس برای عدم هر گونه پیشرفت واقعی در روند صلح است. رهبر فعلی حکومت خودگردان فلسطینی نمی تواند یک “شریک” برای صلح Danon گفت و متوقف مذاکرات روند می تواند تنها reinvigorated زمانی که او در مراحل پایین. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه Danon گفت که حتی اگر یکی نیست به طور کامل موافق با جزئیات آن او هنوز هم باید “در آغوش روح آن است.”

همچنین در rt.com ‘برنامه ای برای الحاق & آپارتاید’: فلسطین مقصر ناآرامی در کرانه ما “معامله قرن’

تولید یک کار برنامه ریزی برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین شده است بارها و بارها وعده داده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن از او فرض بر این دفتر را در سال 2016. خود نقشه راه بود که در نهایت نشان داد در ژانویه 28 — برای قوی اسرائیل تایید و به همان اندازه گوش خراش فلسطینی رد.

این طرح به دنبال ایجاد یک “مستقل” فلسطین — در یک فرم چندین انکلاوها نارسایی اسرائیل با “سرمایه” در حومه شرق اورشلیم ، آن نیز محروم پناهندگان فلسطینی از حق بازگشت و نگه می دارد غیر قانونی شهرک سازی اسرائیل در کرانه غربی در محل.

همچنین در rt.com اسرائیلی ها ما را متهم به انتخابات دخالت زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘طرح صلح’

رونمايي از “طرح صلح’ خشم فلسطینی ها منجر به تظاهرات و افزایش خشونت در این کشور که به نوبه خود باعث اسرائیل تهدید به اقدام قاطع در برابر تندرو فلسطینی سازمان.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی