مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید عمل مانند او از شکار یک حیوان قربانی عمو گفته RT. او ابراز امیدواری کرد که این فاجعه می تواند منجر به تغییر دهید, اما خواست مردم در برابر خشونت است.

درک چوین پلیس فیلم برداری سنجاق زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به نظر می رسید که “بدون پشیمانی” برای آنچه که او انجام داد Selwyn جونز گفت: توصیف ویروسی تصویری از این حادثه.

او یک هیولا نگاه در چشم او. مانند شما می دانید آنچه که ” این کار من است برای انجام این… او مثل او نما از حیوانات, کشتن, یک بازی کشتن.

صحبت از Gettysburg, داکوتای جنوبی, جونز گفت که سرنوشت برادرزاده اش نشان می دهد که چگونه مردان سیاه در امریکا در حال هدفمند توسط پلیس صرفا بر اساس رنگ پوست خود را.

“تنها چیزی که او انجام آنچه آنها گفت: او را به انجام. و شما می دانید چه نتیجه بود – او درگذشت. او رو کشته” او اشاره کرد.

در شنبه جونز شرکت در سریع شهر مارس و مورد ستایش قرار داد این تجمع به عنوان یک “نمایش وحدت” در برابر پلیس انجام به پایان رسید که برادرزاده اش زندگی است. او گفت که او امیدوار است پیام خود صلح خواهد بود گسترش به تمام جهان است.

بیایید با هم صلح بیایید راهی به طوری که ما می تواند به توقف مردم از رنگ گرفتن بار.

اظهار ناامیدی در غارت و شورش است که فنر در سراسر ایالات متحده با تاکید بر اینکه برادرزاده اش مرگ بود که توسط سوء استفاده “به معنی مردم انجام می دهند به معنی همه چیز است.”

همچنین در rt.com ما مرگبارترین پلیس فرهنگ در دنیای مدرن آنها فقط می دانم حبس & خشونت – جورج فلوید خانواده شرکت مشاور

بیش از یک دوجین شهرستانها دیده می شود تظاهرات بزرگ زیر فلوید مرگ با برخی از تظاهرات خشونت آمیز تبدیل. متعدد متحده را بر نام خود را در تیم های ملی و تحمیل حکومت در تلاش برای بازگرداندن نظم و قانون.

چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس اما باید گفت که این اتهامات باید شدید تر کرده و خواستار آن شدند که سه نفر دیگر از افسران که شاهد فلوید مرگ نیز باید تحت پیگرد قانونی قرار.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی