Like father, Like son: Paolo Maldini پسر دانیل باعث می شود خود را در سری آ اولین بازی برای آث میلان در سن سیرو (تصویری)

دانیل Maldini, پسر, ایتالیایی, افسانه فوتبال پائولو مالدینی ادامه داد: خانواده اش در دهه ارتباط با آث میلان هنگامی که او آمد نیمکت خود را به سری یک اولین در روز یکشنبه.

هجده ساله Maldini معرفی شد در زمان توقف در پایان میلان 1-1 رسم خانه با هلاس ورونا در سن سیرو ورزشگاه به عنوان او به دنبال در جای پای پدرش پائولو و پدر بزرگ خود را به چزاره که هر دو بازی برای روسونری در طول حرفه خود.

Maldini جونیور وارد نزاع با پوشیدن شماره 98 پیراهن, اما قادر به جرقه اواخر به عنوان برنده این مسابقه به پایان رسید در یک قرعه کشی. اما ظاهر کوتاه بود به اندازه کافی به تاریخ به عنوان نسل سوم از Maldini خانواده به نمایندگی از معروف باشگاه ایتالیایی.

“این یک رویا شرم آور در مورد نتیجه,” او گفت: بعد از بازی.

“ما امیدواریم که به خانه آوردن سه امتیاز بازی بعدی.”

صحبت کردن در مورد اولین بازی خود را, او گفت:, “این (اولین) یک هدف است که من برای خودم در حال حاضر ما امیدواریم که برای رفتن بر روی شبیه به این.”

پائولو مالدینی در حال حاضر میلان مدیر فنی و دارای ایتالیایی بالا رکورد پرواز از 647 بازی های لیگ برای باشگاه. او همچنین برنده هفت سری عناوین و پنج لیگ برتر غنائم در طول ستارگان حرفه ای.

پائولو پدر و دانیل اواخر پدربزرگ چزاره برنده چهار سری عناوین و اسیر جام اروپا در طول حرفه خود را قبل از رفتن به مدیریت این باشگاه دو بار.

دانیل برادر مسیحی نیز مشغول به کار راه خود را از طریق میلان جوانان از سیستم قبل از حرکت به بازی ایتالیا و چهارم ردیف سمت SSD Pro سستو.

همچنین در rt.com رونالدو می رسد و در عین حال یکی دیگر به ثمر رساند به عنوان نقطه عطف او در کیسه های دو مجازات برای یوونتوس در پیروزی فیورنتینا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de