بوئینگ امیدوار به از سرگیری تولید از آن مبتنی 737 MAX جت ماه قبل از تنظیم کننده آن را تایید کند به پرواز دوباره مدیر عامل دیو کالهون اعلام کرده است ، touting بازخورد مثبت حتی به عنوان خلبانان اتحادیه تکه تکه این شرکت به عنوان غیر قابل اعتماد.

مسواک زدن و کنار شایعاتی که حداکثر می تواند به طور نامحدود مبتنی Calhoun به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که تولید شروع می شود تا “قبل از” اواسط سال زمانی که این شرکت امیدوار است به امن تصویب قانونی برای از سرگیری پروازها به صورت بد بخت هواپیما پایه در سراسر جهان پس از یک سری از تصادفات که به کشته شدن 346 نفر است.

“من اعتقاد دارم که در این هواپیما” کالهون گفت: با استناد به مثبت ارزیابی از خلبانان.

اما پس از یک قایق از تاخیر موانع و شرم آور افشاگریهای مربوط به MAX – از جمله ارتباطات داخلی به شدت نشان می دهد این شرکت به دروغ رگولاتور – اعتماد در میان خلبانان به نظر می رسد لوله کشی جدید اعماق.

همچنین در rt.com ‘طراحی شده توسط دلقک ها & نظارت توسط میمون ها’: بوئینگ کارمند تیکه 737 MAX در پیام های داخلی

“آن را مانند یک بازی Jenga, [اعتماد] می شود و بالاتر و سپس آن بلغزد پایین” دنیس Tajer سخنگوی انجمن خلبانان متفقین که نشان دهنده 15,000 آمریکا خلبانان خطوط هوایی گفت: بار مالی.

این ارتباطات داخلی که منتشر شد توسط بوئینگ پس از یک داخلی پروب شد “فراتر از ما بدترین کابوس” Tajer افزود: در مقایسه این پیام به “یک فیلمنامه ضعیف نوشته شده که هیچ کس باور – اما آن اتفاق افتاده است.”

همچنین در rt.com FAA سیلی بوئینگ بر روی مچ دست با $5.4 mn خوب بیش معیوب 737 MAX قطعات… به اخراج مدیر عامل حرکت با $62mn

این شرکت همچنین لذت می برد “صفر اعتماد” از 10,000 اعضای انجمن خلبانان خطوط هوایی جنوب غربی است که تحت پیگرد بوئینگ با توجه به اتحادیه سر جان Weaks. انجمن به ارمغان آورد یک دست کت و شلوار در برابر این شرکت در سال گذشته آن را متهم به عجله معیوب هواپیما “به دست اعتماد خلبانان.”

اعتماد به نفس نه تنها پایین سنگ در ایالات متحده است. جان هورن که سر تا 40,000-عضو اروپایی کابین خلبان انجمن گفت: اعتماد در بوئینگ بود “صراحت” در یک زمان تمام کم و اضافه کرد که آن را نقش خلبانان برای انجام “روابط عمومی مانع” برای این شرکت با گلگون شهادت.

بوئینگ اعلام کرد که تولید متوقف خواهد برای حداکثر اوایل این ماه پس از چندین کاهش ترک برخی از 400 تحويل هواپیما نشسته در شرکت تجهیزات ذخیره سازی با دیگر 387 کامل هواپیما ریشه در فرودگاه ها در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com بوئینگ سهام پس از سقوط هواپیما ساز توقف تولید مشکل 737 MAX

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im