لهستانی نیروگاه Jan Blachowicz روت مناظر خود را در UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز پس از تامین وحشی در دور اول حذفی پیروزی بر سردی در UFC Fight Night 167 روز شنبه.

Blachowicz avenged یک 2015 از دست دادن به اندرسون در مد دیدنی و جذاب خود را در رویداد اصلی جلسه در آریزونا و نیومکزیکو starching آمریکا با دست راست سه دقیقه به دور اول.

پس از قطع Anderson, قطب بلافاصله تبدیل به UFC سبک حاکم جونز نشسته cageside در سانتا آنا ستاره مرکز.

Blachowicz کشیده سلاح خود را به عنوان او به دنبال جونز سپس با اشاره به او است.

‘استخوان’ – که در دفاع از خود 205lbs عنوان با یک تصمیم بحث برانگیز پیروزی بر Dominick ریس آخر هفته گذشته – پاسخ در مد مشابه با دراز و یک لبخند در چهره اش.

جونز به حال نخست نمایش از آنچه که مواد منفجره KO از Blachowicz با شماره شش-رتبه قطب خواستار آن است که او در حال حاضر یک شات در این عنوان متعلق به آمریکا است.

“من باور دارم من بعد مدعی برای عنوان شات و من نمی خواهم مختلف مبارزه” Blachowicz گفت: MMA Junkiereported.

“تنها یک عنوان شات. من خواهد شد منتظر بمانید. من یک مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام, بنابراین من نمی خواهد خسته من می توانم صبر کنید. … من این همه زندگی من و من منتظر این مدت طولانی. من آماده هستم. من ثابت کرد که من سزاوار این عنوان شات و من این کار را انجام دهند و من را با کمربند به لهستان.”

قطب قدرت قطعا تا به حال رسانه های اجتماعی وزوز با زنان UFC ستاره و دانشمند مگان اندرسون نقطه خود را “حلال چراغ برق.”

جونز خود را ستایش قطب عملکرد اعتراف او شده است تحت تاثیر قرار.

“من فکر Jan Blachowicz انجام یک جهنم از یک شغل. مشت زنی خود را نگاه بزرگ” گفت: روچستر متولد جنگنده.

Blachowicz بهبود یافته به 26-8 با پیروزی و امن سومین پیروزی در چرخش و هفتم در هشت دعوا – اما فکر که او ممکن است مجبور به صبر کردن برای یک شات در جونز با وجود حرکت خود را با توجه به تماس های گسترده برای نور سنگین وزن قهرمان برای اجرای همه چیز با ریس.

همچنین در rt.com UFC 247: Jon Jones باعث می شود تاریخ را به عنوان او را حفظ نور عنوان سنگین وزن با بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در هوستون

اندرسون در ضمن رنج می برد خود را در پنجمین شکست در 18 pro گردش – denting امید خود را از راه اندازی یک شات عنوان جونز در هر زمان به زودی.

جونز کمتر از افتخاری در مورد یک مرد او معامله barbs با در ماه های اخیر.

“راستش من فکر می کنم [اندرسون] بود بیشتر نگران در مورد مبارزه از مبارزه Jan Blachowicz.

“آن را نشان داد یک درس با ارزش از آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما نگاه گذشته مخالفان. من فکر می کنم سردی طعم فروتن پای امشب.”

که فروتن پای در آمد و در قالب Blachowicz را خرد دست راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی