چراغ و دوربین…تاج! فیلمسازان در حال حاضر تجاری در Covid-19 همه گیر

در حالی که عمده استودیوهای هالیوود در حال هل دادن فیلم خود را تولید و منتشر بازگشت با توجه به Covid-19 pandemic مستقل سازندگان فیلم در حال عجله به پول نقد با فیلم هایی مانند ‘کرونا زامبی.’

ماه کامل امکانات مسئول ترسناک فرانچایز مانند ‘Puppet Master,’ عرضه تریلر برای ‘تاج زامبی’ روز چهارشنبه در میان همه گیر و اعلام کرد این فیلم در دسترس خواهد بود به سازمان دیده بان خود را از طریق پخش برنامه در مارس 10.

فیلم اعلام شد میدوی را از طریق مه و ارزش تولید محدود مجموعه مورد استفاده مجدد قرار فیلم — نمایش چقدر به سرعت تلنگر با هم قرار داده شد. تریلر به تنهایی شامل مستقیم منابع اجتماعی فاصله ووهان, چین, و خیلی بیشتر.

در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت بدون شرمندگی توصیف فیلم ترسناک با عنوان “و بحث برانگیز ترین بهره برداری فیلم از سال!”

بهره برداری از یک بحران در حالی که جهان هنوز هم ساخت راه خود را از طریق آن ممکن است محبوب ترین ایده, اگر چه به عنوان رسانه های اجتماعی واکنش های متفاوت از شوک به ناامیدی.

“ماه کامل به تازگی یک فیلم جدید به نام تاج زامبی الهام بخش است که باید آشکار است. من فکر می کردم که نمی تواند بدتر از ایده تا زمانی که من دیدم تریلر” صادق پارسه ویرایشگر یوسف Schaffer توییتی در واکنش است.

همچنین در rt.com برنامه های خانواده برای زنده ماندن Covid-19 آخرالزمان با صرف سال در پناهگاه های زیرزمینی در حالی که ویروس نابسامانی های جهان

“ما نمی دانیم صلح” کاربر دیگری اضافه شده است.

Coronavirus نه تنها الهام گرفته از schlocky فیلم ترسناک در حال حاضر بلکه نمایشی از ویژگی های.

کانادا فیلم ‘کرونا’ در حال حاضر در حال خرید در اطراف برای توزیع به شرح زیر هفت همسایگان در آسانسور به دام افتاده در حالی که Covid-19 بحران آغاز می شود. یکی از همسایه ها چینی است و چهره تبعیض از دیگران است. تلنگر در حال حاضر تکمیل شده است.

همچنین در rt.com Dennis Quaid معافیت از هالیوود, بسته, ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن, چهره های فوری تمسخر

“ویروس تبعیض قائل نیست بنابراین چرا ما باید?” مدیر مصطفي Keshvari گفته خبرنگار هالیوود درباره فیلم, که او می گوید تا حدی بود که با الهام از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار در اشاره به این ویروس به عنوان “چینی coronavirus.”

در حالی که تولید کنندگان مستقل هستند و به دنبال سود حاصل از زمان همه گیر بیشتر جریان اصلی استودیو قرار داده اند محصولات مختلف در نگهداری و منتقل اکثریت تابستان منتشر شده از جمله ‘Top Gun: ماوریک” و ” مارپیچ: از کتاب دیدم به بعد از تاریخ انتشار.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im