زندگی در مریخ: مولکولهای آلی کشف شده توسط Red Planet rover ارائه عمده اشاره

ناسا کاوشگر کنجکاوی تا به مدال دیگر به اندوخته های جالب ترکیبات آلی بر روی سطح مریخ که اشاره است که فرم های اولیه زندگی می تواند در حال حاضر بر روی سیاره سرخ.

ماشین اندازه دستگاه شده است trundling در اطراف مریخ’ گودال گیل برای بیش از هفت سال در حال حاضر. آن را مخابره عقب انواع تصاویر جذاب در طول زمان خود را به بررسی این سیاره سنگی سطح. اما آن کشف برخی از ساده ترکیبات آلی ممکن است آن مهم ترین کشف نشده است.

این ترکیبات که به نام thiophenes هستند بر روی زمین در زغال سنگ و نفت خام به اندازه کافی عجیب در سفید قارچ قارچ که عزیزم از مواد غذایی خوب ،

همچنین در rt.com بیگانگان باستانی? ناسا مریخ در 2020 ماموریت فرود سایت می تواند حاوی فسیل نشانه هایی از زندگی

یک مطالعه جدید به فرض که کشف خود را در مریخ سازگار است با حضور اوایل زندگی بر روی این سیاره است. تحقیقات نشان می دهد که یک فرایند بیولوژیکی به احتمال زیاد مربوط به باکتری ها ممکن است نقش مهمی در ترکیب آلی حضور در مریخ خاک.

دولت واشنگتن و دانشمندان دریافتند که باستان باکتری ها که ممکن است وجود داشته بیش از سه میلیارد سال پیش زمانی که مریخ بود گرم تر و مرطوب تر می توانست تسهیل یک فرآیند شیمیایی است که نتایج در thiophenes. نیز وجود دارد دیگر مسیرهای که در آن thiophenes خود را شکسته توسط باکتری است.

اما دانشمندان نمی توانند رد کردن این احتمال که برخی دیگر غیر بیولوژیکی فرایند منجر به ترکیبات ظاهر می شود بر روی مریخ است. یک توضیح احتمالی این است که آنها تقبل قایق از آب عبور وجود دارد بر روی یک شهاب سنگ که در این سیاره فرود آمد.

“ما شناسایی مسیرهای مختلف بیولوژیکی برای thiophenes که به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از مواد شیمیایی هستند اما ما هنوز نیاز به اثبات” astrobiologist خنجر Schulze-Makuch یکی از این محققان توضیح داده شده است. “اگر شما در پیدا کردن thiophenes بر روی زمین و سپس شما فکر می کنم آنها بیولوژیکی اما در مریخ, البته, بار, برای اثبات که باید کمی بالاتر است.”

همچنین در rt.com Rosebud یا مریخ shroom? عجیب و غریب ساختار در سیاره سرخ پازل UFO hunters (تصویری)

ممکن است آن را ممکن است برای بدست آوردن شواهد بیشتر زمانی که بعد از رور را روزالیند فرانکلین, لمس کردن در مریخ. موبایل علوم آزمایشگاهی انتظار می رود برای راه اندازی در ماه جولای سال 2020 و آن را حمل مریخ مولکول آلی تجزیه و تحلیل و یا MOMA که قادر خواهد بود به جمع آوری مولکول های بزرگتر از کنجکاوی می توانید.

اما Schulze-Makuch می گوید که حتی ممکن است نمی شود به اندازه کافی شواهد به دلیل بزرگی از این ادعا است.

“همانطور که کارل ساگان گفت:” ادعاهای فوق العاده ای نیاز به شواهد… من فکر می کنم اثبات خواهد واقعا نیاز است که ما در واقع ارسال و مردم وجود دارد و یک فضانورد به نظر می رسد از طریق یک میکروسکوپ و می بیند یک حرکت میکروب.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im