بعد دو تا از جولیان آسانژ را به آمریکا استرداد شنوایی او را دیدم وکلا استدلال می کنند او تلاش زیادی برای اطمینان از خود را در معرض خطر نشت هیچ زندگی می کند و حتی هشدار داد کاخ سفید زمانی که رسانه ها در مورد به تخلیه unredacted فایل های.

روز آغاز شد با یک اضطراب عمومی بیش از ویکی لیکس, ویرایشگر Kristinn Hrafnsson لگد از دادگاه عمومی گالری بدون توضیح. درام کوتاه بود اما و رسیدگی به زودی در جریان است. در طول سردرگمی سابق MEP متی Patten توییتی که وجود دارد یک “قوی شایعه” که در خیابان داونینگ یک “تماس فوری” به او پشت در.

یک بار دیگر معترضان با تجمع در مقابل ساختمان Woolwich دادگاه تاج در حمایت از جولیان آسانژ و می تواند شنیده داخل دادگاه — چیزی که آسانژ گفته بود در حالی که قدردانی ساخته شده آن را سخت به تمرکز در طول روز دوشنبه شنوایی.

آسانژ ‘دستبند و نوار جستجو’

به عنوان جلسه آغاز شد, James Lewis کنترل کیفیت به نمایندگی از دولت آمریکا شکایت کرده است که این دفاع بود دریافت ریز نمرات از دادگاه در حالی که دادستان بود. ادوارد فیتزجرالد, QC, نمایندگی آسانژ گفت: رونوشت شد بخش خصوصی ساخته شده و آنها را به اشتراک گذاری یک کپی اگر دادستان پرداخت نیمی از هزینه.

بعد فیتزجرالد گفت: دادگاه که روز دوشنبه در اولین روز از ما استرداد شنوایی آسانژ بود دست به دستبند 11 بار لخت و دو بار قرار داده شده در پنج, برگزاری سلول در Belmarsh زندان است. او پرسید قاضی ونسا Baraitser به درخواست که در زندان درمان آسانژ انسانی. او گفت: کمی وجود دارد او می تواند انجام دهد اما انتظار می رود که بنیانگذار ویکی لیکس, درمان مطابق با حقوق بشر است.

در یک نقطه, نگار, Kevin Gosztola که در حال حاضر در مطبوعات ضمیمه توییتی به شکایت دارند که لوئیس “نمی خواهد به میکروفون صحبت می کنند” و این که خبرنگاران “نمی شنیدن یک کلمه است.”

ویکی لیکس ‘تغییر جهان’

وکیل مدافع Mark Summers به دادگاه گفت که دادستان پرونده پر بود از “دروغ و دروغ و دروغ.” او گفت قاضی که آسانژ را به اتهام جرائم در آمریکا استرداد درخواست شد نادرست است.

به ویژه در دفاع استدلال کرد که ادعا می کند که آسانژ فعال همکار whistleblower چلسی منینگ برای دسترسی به پایگاه داده از مواد حساس بودند “قابل اثبات اشتباه است.” این مربوط به کش از مواد نظامی به بیرون درز به ویکی لیکس توسط منینگ در سال 2010 از جمله بدنام فیلم از ما یک هلیکوپتر نظامی ارتش کشته شدن 12 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

همچنین در rt.com روز 1 آسانژ را به آمریکا استرداد شنوایی: آنچه شما باید بدانید

سامرز گفت که شواهد نشان میدهد منینگ در حال حاضر دسترسی به مواد طبقه بندی شده در حالی که دادستان ادعا کرد که جولیان آسانژ کمک منینگ با یک رمز عبور هک. او همچنین گفت: نشت بودند به وضوح در جهت منافع عمومی و ثابت کرد که ایالات متحده به اتهام جاسوسی در سازمان ملل دیپلمات ها و درگیر شدن در فوق قضایی قتل. ساخت آنها را عمومی “تغییر جهان است,” او گفت:.

بعد, توجه, تبدیل, به ویکی لیکس’ ‘most wanted’ لیست از نشت آن خواسته بود برای مردم برای ارسال به سایت. سامرز گفت: این لیست ذکر نشده هر چیزی در مورد کابل های دیپلماتیک آمریکا و اخراج “فانتزی” ادعا می کنند که منینگ آپلود کابل پس از دیدن یک درخواست برای آنها در این لیست است.

هیچ بی پروا نشت

برای مقابله با این ادعا که آسانژ به حال بی پروا منتشر نشت قرار داده و زندگی در معرض خطر (یکی از دادستان استدلال کلید) دفاع اشاره کرد که جولیان آسانژ در حال همکاری با رسانه های عمده سازمان را به خواندن و redact کابل که در آن لازم است قبل از انتشار آنها.

همچنین در rt.com “ما باید به بحث در جنایات جنگی & کشتار غیرنظامیان نه جاسوسی ایالات متحده ادعا می کند در این دادگاه’ – ویکی لیکس سر Kristinn Hrafnsson

او گفت دولت آمریکا نیز درگیر در انشاء فرایند و گفت: یک شاهد عینی از نشریه آلمانی اشپیگل شهادت خواهد داد که آن را مورد بحث redactions با وزارت امور خارجه آمریکا که ویکی لیکس در زمان اقدامات شدید برای حفظ برخی از اطلاعات امن است.

تابستان اشاره کرد که به دلیل کابل به پایان رسید تا آنلاین در unredacted فرم بود چرا که دو نگهبان روزنامه نگاران دیوید لی و لوک هاردینگ منتشر راز رمز عبور خود را در سال 2011 کتاب در ویکی لیکس.

دفاع گفت که در سال 2011 آسانژ تا به حال حتی تلفن کاخ سفید به آنها هشدار می دهند که unredacted فایل مورد به طور آنلاین منتشر و گفته شد برای تماس بعد. “من نمی فهمم که چرا شما نمی دیدن فوریت این. مگر اینکه کاری کنیم و سپس زندگی مردم در معرض خطر” آسانژ گفت: در تماس ثبت شده در این فیلم مستند خطر توسط Laura Poitras.

سامرز گفت: شواهد پشتیبانی نمی کند دولت آمریکا ادعا می کنند که آسانژ بود بی پروا در نشت زمانی که او در هر تلاش برای حفاظت از منابع.

‘سوء استفاده از روند’

مدت کوتاهی قبل از ظهر, گالری عمومی بسته شد, به روزنامه نگاران و باعث برخی از سردرگمی در میان روزنامه نگاران است. دادگاه رز برای یک زمان کوتاه برای مقابله با این موضوع قبل از از سرگیری دوباره.

بعد از ناهار تابستان به دادگاه گفت که او تا به حال شکسته عینک خود را در طی استراحت و ممکن است کمی آهسته تر برای نیمه دوم از جلسه.

دفاع همچنان به استدلال می کنند که اسناد منینگ به بیرون درز در عراق شد “غیر حساس” خواهد بود بدون استفاده به دشمن و شامل هیچ نام. چه چیزی بیشتر, دفاع ادعا کرد که منینگ نمی نیاز به یک نام کاربری و گذرنامه برای دسترسی به پایگاه داده که در آن او به دست آمده در عراق و افغانستان جنگ سیاهههای مربوط به ساخت دولت آمریکا را هک اتهام نادرست است.

همچنین در rt.com ‘ظلم بازداشت خودسرانه & شکنجه اتفاق خواهد افتاد به روزنامه نگاران اگر استرداد است موفق’ – آسانژ پدر

برای تقویت این استدلال که منینگ آیا نیاز به کمک از آسانژ به دسترسی به اسناد طبقه بندی سامرز گفت که اعضای منینگ ارتش واحد و حتی یکی از بزرگان خواسته بود او را به ترک admin کلمه عبور به طوری که آنها می تواند نصب تصویری بازی ها و برنامه های دیگر بر روی کامپیوتر خود.

سامرز ادامه داد: تلاش برای پانچ سوراخ در استرداد درخواست کرد و گفت باید آن را منصفانه و دقیق در آن ادعا می کند اما در آسانژ را مورد دولت ایالات متحده بود و در ایمان بد و درگیر شدن در “سوء استفاده از فرآیند.”

‘نی مرد استدلال’

لوئیس دادستان برای ما rose پاسخ در اطراف 3:35pm. او را متهم تابستان از به کارگیری “سینک آشپزخانه روش” در دفاع از خود.

او استدلال کرد که پس از یک ما هیئت منصفه بازجویی از آسانژ وجود دارد “روشن و صریح مبنای قانونی” برای شارژ او که تابستان ارائه شده “straw man” استدلال که بی ربط.

او گفت: ویکی لیکس’ درخواست عمومی برای انبوه اسناد طبقه بندی شده از واجد شرایط به عنوان درخواست از منینگ با اشاره به در استرداد درخواست. او استدلال کرد که آن را تابع یک دادگاه انگلیسی به تعیین این “مسائل واقعی” به هر حال. او همچنین با اشاره به منینگ 2013 بیانیه به دادگاه به عنوان “خود خدمت بیانیه” یک “co-conspirator” که نمی توان اتکا کرد.

همچنین در rt.com سابقه خواهد بود به نوعی به جولیان آسانژ به او فاسد شاکیان و قضات’ – کیم داتکام در استرداد دادگاه

به عنوان لوئیس صحبت کرد, قاضی Baraitser متوقف شد رسیدگی به درخواست اگر آسانژ بود و احساس خوبی به اندازه کافی برای ادامه. از طریق یکی دیگر از وکلای آسانژ گفت که او در حال مبارزه و مشکل در تمرکز.

دادگاه موکول مدت کوتاهی قبل از ساعت 4 عصر سر گرفته خواهد شد و در 10 صبح روز چهارشنبه زمانی که در سال 2003 انگلستان و آمریکا معاهده استرداد خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی