“دروغ در رسانه ها’: Bolsonaro پسر مژه ها در, گزارش می گوید رئیس جمهوری برزیل را coronavirus آزمون هنوز کامل نشده

ادواردو Bolsonaro پسر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است متهم رسانه ها از واسطه “بیش از حد دروغ و کمی اطلاعات” پس از یک گزارش ادعا برزیل رهبر آزمایش مثبت برای Covid-19 coronavirus.

به روز رسانی: برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19 با وجود گزارش

پس از Bolsonaro مطبوعاتی وزیر فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای این ویروس در روز پنج شنبه رئیس جمهور برزیل وارد self-جداسازی و مورد آزمایش قرار گرفت برای این بیماری مرگبار خود را. با نتایج نهایی هنوز هم برجسته برزیلی روزنامه O Dia روز جمعه اعلام کرد که نتایج اولیه نشان داد Bolsonaro آلوده.

به عنوان اخبار گسترش, Eduardo Bolsonaro متهم کرد رسانه ها از پخش “بیش از حد دروغ و کمی اطلاعات است.” جوان Bolsonaro نیست آشکار انکار این گزارش اما گفت که امتحانات هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید.

“همیشه وجود دارد کسانی که به دروغ در رسانه ها و اگر داستان تایید آنها می گویند:” من به شما گفته!’, اگر نمی خواهد فقط 1 مطلب جعلی, اخبار,” او اضافه شده است.

O Dia گزارش به استناد یک منبع در کاخ ریاست جمهوری صورت گرفته بود تا بین المللی رسانه های خبری در عرض چند دقیقه. با وجود توییت فاکس نیوز ادعا کرد که ادواردو Bolsonaro تا به حال تایید این خبر به این شبکه اضافه کرد که نتایج دور دوم آزمایش در دسترس خواهد بود بعد از آن در روز جمعه است.

نه از ادواردو Bolsonaro اظهارات به طور مستقیم را رد کرده و ادعا می کنند که یک آزمون برای اولین بار آمد مثبت است. در عوض, آنها نشان می دهد که یک مقام رسمی اعلام خواهد ساخته شود تا نتایج دومین آزمون شناخته شده است.

زمانی که نتایج مشخص شد, ادواردو گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای که “تست منفی است.”

همچنین در rt.com برزیل Bolsonaro که مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته, آزمون, ‘مثبت’ به صورت Covid-19 محلی گزارش ادعا

پشتوانه Bolsonaro برزیل, روزنامه نگار لئوناردو Coutinho اشاره کرد که در حالی که “احتمال زیاد” که رئیس جمهور بود در معرض coronavirus O Dia به نظر می رسد به تماس با تشخیص زودرس و اضافه کرد که “شرط بندی از قبل خطر بزرگ است.”

هر دو Bolsonaro و Wajngarten ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا شنبه گذشته چهار روز قبل از Wajngarten تشخیص داده شد با Covid-19. فاکس نیوز گزارش داد که یک جلسه اضطراری از مقامات کاخ سفید نامیده شده است در واشنگتن روز جمعه اما تهمت خود را به نظر می رسید unbothered یک روز زودتر گفتن خبرنگاران او تا به حال “هیچ برنامه ای” بودن آزمایش ویروس.

همچنین در rt.com “من نگران نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن ترس او CORONAVIRUS پس از Bolsonaro را comms sec او در ملاقات Mar-a-لاگو تست مثبت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de