یک سازمان غیر دولتی متهم کرده است دولت در طرابلس از شکستن تعهد آن را ساخته شده در مذاکرات صلح با امتناع از انتشار دو نفر از کارکنان آن بازداشت و سال گذشته به اتهام “دخالت” در انتخابات است که هرگز اتفاق افتاده است.

ماکسیم Shugalei و Samer حسن علی Seifan کار کرده و پایه و اساس ارزش های ملی حفاظت از یک غیر انتفاعی. آنها بازداشت شدند و در ماه مه سال 2019 توسط طرابلس مبتنی بر دولت توافق ملی (GNA).

“ما در نظر است که یکی از اهداف این بازداشت شهروندان روسیه بود و اصرار برای جلوگیری از نشت از نتایج حاصل از مطالعات اجتماعی که اثبات عدم وجود حمایت خود را توسط شهروندان لیبی” بنیاد رئیس جمهور الکساندر Malkevich گفت: در نامه ای سرگشاده به GNA سر Fayez Al-Sarraj منتشر شده در روز پنج شنبه.

Shugalei و Seifan بازداشت شدند “بدون هیچ زمینه قانونی” و در Sarraj دستورالعمل Malkevich اضافه شده است. “با توجه به اطلاعات ما اعضای سازمان های اطلاعاتی خارجی نیز شرکت کرده بودند بازداشت.”

این گزارش در آن زمان که Seifan و Shugalei بودند به اتهام تلاش برای “نفوذ” در انتخابات آینده – که به نام ماه قبل به عنوان نیروهای رقیب لیبی ارتش ملی (LNA) شروع به پیشرفت در طرابلس.

Malkevich به نام Sarraj به انتشار دو مرد زیر یک تعهد او در اوایل این ماه در طول مذاکرات صلح در برلین با حمایت روسیه و ترکیه است. بنیاد نامه نیز منتشر شد به عنوان یک پرداخت می شود تبلیغات توسط واشنگتن پست.

طرابلس پاسخ بود به می گویند که Sarraj “دخالت نمی کنیم” در کار اجرای قانون با توجه به وزیر امور خارجه محمد Siyala.

“تحقیقات در جریان است با توجه به آن دو و هنگامی که آن را به پایان رسید قضایی اندام را در یک بیانیه” Siyala گفت ریانووستی روز جمعه.

همچنین در rt.com در سال 2011 روسیه و ترکیه متوقف نمی ناتو در لیبی است. در حال حاضر صدای خود صحبت می کنند بلندترین آنها به عنوان تلاش برای پایان دادن به 9 سال از هرج و مرج

مسکو و آنکارا در حال رهبری آخرین ابتکار برای دریافت GNA و LNA به مذاکره برای پایان دادن به جنگ داخلی در لیبی. ترکیه با ارسال نیرو و سلاح به GNA در حالی که روسیه متهم شده است که حمایت از LNA ژنرال خلیفه Haftar – هر چند مسکو را رد کرده است این. Sarraj حاضر به مذاکره با Haftar در فرد و در حالی که پیشرفت های قابل توجهی شده است در جلسات در مسکو و برلین در ماه گذشته یک آتش بس هنوز به تحقق.

این GNA در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده اما تنها کنترل این منطقه در اطراف طرابلس با Haftar نیروهای مسئول بیشتر از بقیه از لیبی. یک بار مرفه شمال کشور آفریقایی غرق به هرج و مرج در سال 2011 پس از دخالت نظامی ناتو کمک شبه نظامیان محلی سرنگونی و به طرز وحشیانه ای به قتل در زمان معمر قذافی رهبر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de