لیبرال در جنگهای صلیبی به رفع نژادپرستی’ می رود ویروسی برای سرزنش کردن پلیس, سکس با پلیس (فیلم)

لیبرال زن سفید است که بوداده در رسانه های اجتماعی برای تلاش برای توضیح دهید که دور او را آزار و اذیت از افسران پلیس به عنوان بخشی از جنگهای صلیبی به “رفع نژادپرستی است.”

این رویداد در زندگی مهم پلازا در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه زمانی که زن بود و در میان گروهی از معترضان haranguing افسران پلیس بودند که نظارت تظاهرات در سایه کاخ سفید است.

زن می تواند شنیده شود درخواست یک افسر پلیس “هنگامی که شما را خاموش و لباس شما هستند و شما ترس از پلیس؟” تنها به ملاقات با رواقی سکوت از پلیس بود که یکی از چندین پلیس سیاه و سفید بودند.

زن سخنرانی دراز وشدیداللحن قطع شد توسط هنری راجرز یک خبرنگار کنگره با Daily Caller, اخبار خروجی که از او پرسید که اگر این مشکل بود که او سفید بود و تخلیه سیاه, سکس با زن افسران پلیس.

“فقط به خاطر من سفید و من را تجربه نکرده نژادپرستی خودم معنا نیست که من نمی تواند مبارزه برای عدالت است. آنها بخشی از سیستم است. آنها بخشی از مشکل” این زن توضیح داد: در فیلم است که راجرز ارسال شده در توییتر.

“فقط به این دلیل آنها سیاه بدان معنا نیست که آنها نه بخشی از مشکل. من مجاز به این می گویند برای هر کس,” او اضافه شده است.

نژادپرستی یک فرد مشکل است. نژادپرستی مشکل من! من نیاز به آن را تعمیر! به همین دلیل من در اینجا صحبت کردن به همه آنها. سیاه, سفید, f**king, قهوه ای, بنفش, I don’t give a s**t!

در یکی دیگر از کلیپ از صحنه زن می تواند دیده می شود ostentatiously چسبیده دوربین گوشی در یکی دیگر از افسر پلیس و sarcastically گفتن افسر به “لبخند برای Breonna تیلور.”

زن diatribe مطرح بیش از چند ابرو در رسانه های اجتماعی و راجرز فیلم از این حادثه متصلب تا بیش از دو میلیون بازدید در توییتر. بسیاری از excoriated زن را اعمال کرد و او را از داشتن یک “سایه نگرش” و “برتری پیچیده”.

این حادثه باعث طنز لیبرال حساب تیتانیا McGrath به کنایه: “به منظور شکست دادن سفید برتری مهم به ملامت مردم سیاه و سفید که نمی آنچه آنها گفته شده است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de