لیام Treadwell: Grand ملی-برنده اسب دوانی درگذشت 34


Jockey Liam Treadwell

سوارکار اسب دوانی شدن لیام Treadwell که سوار 100-1 شات دوشنبه Mome به برنده سال 2009 بزرگ ملی در Aintree درگذشت در سن 34.

Treadwell بازگشت به زین پس از بازنشستگی از حرفه ای سوارکاری در فوریه 2018.

نویسنده و ریخت و در از مسابقه با سوار به عنوان “مودب, خنده دار, مهربان و شجاع”.

پلیس با حضور Treadwell را Shropshire خانه پس از مرگ او که آنها به عنوان درمان غیر قابل توضیح است اما وجود دارد گفت: هیچ شخص ثالث دخالت.

آن را یکی از نژاد های معروف بزرگترین شگفتی هنگامی که Treadwell پیروزی در دوشنبه Mome برای مربی Venetia Williams, که گفت که او مانند بخشی از خانواده است.

“این یک شوک عظیم. من فکر می کنم همه ما فکر می کردند او در یک جای خوب در حال حاضر داشتن شده است از طریق برخی از زمان سخت در سال های گذشته,” او گفت:.

“ما به اشتراک گذاشته و یک روز بود که قطعا بهترین روز زندگی من و من گمان می کنم خود را.

“او در اینجا برای بخش بزرگی از مسابقه حرفه ای خود را و یک روز رفت و بدون او با قرار دادن یک لبخند بر روی کسی ،

Liam Treadwell

تاریخ مسابقه و دندانه دار لبخند

دوشنبه Mome اولین 100-1 شات را به نفع خود بزرگ ملی پس از Foinavon در عجایب 1967 نژاد و شده است وجود دارد هیچ دیگر-قیمت برنده در مسابقه از تاریخ ،

ساسکس متولد Treadwell فرود آمد سوار پس از Aidan کلمن تصمیم به سوار stablemate استن.

Treadwell شد به یک درمان رایگان دندان قبل از مصاحبه کلر ریزش مو به شوخی در مورد فاصله دندانه دار لبخند.

ریزش مو بعد عذر خواهی کرد گفت: او می تواند “استطاعت به دندان های خود را انجام می شود” ” اما او هیچ جرم و او در میان کسانی که به ادای احترام پرداخت.

“قلب من می رود به خانواده و تمام دوستان خود را. او زیباترین پسر با یک حس شوخ طبعی” او گفت:.

Treadwell بود که سوم در سال 2015 ملی در Monbeg شخص سوار 10 برندگان در طول 2019-20, فصل تمام برای Shropshire مبتنی بر مربی Alastair رالف.

برنده بزرگ در Treadwell حرفه ای شامل گروه بایرن صفحه Carrickboy در Cheltenham Festival در سال 2013 و جایزه Sefton نقص تعقیب و گریز در Aintree با Bennys غبار دو سال بعد.

در یک مصاحبه بی بی سی در سال 2016 او صحبت کرد و از احساس افسردگی و مبارزه با ضربه مغزی ناشی از سقوط.

“یک روانشناس ورزشی من را تشویق به تماشای این روز های خوب در تلویزیون – good times, موفقیت, پس Mon Mome و Carrickboy دو من به تماشای و دیدن کلر نظرات در مورد دندان های من در Aintree قطعا به من کمک کرد به لبخند دوباره” او گفت:.

“ما استفاده می شود به تماس او را “Tredders’. او فقط آن زمانی که او در مسابقه گفت:” سابق سوارکار اسب دوانی شدن میک فیتزجرالد که برنده ملی در سال 1996 در تلاش است.

“شما هرگز نمی دانستند او وجود دارد. او نبود جارچی. او فقط می خواستم به انجام بهترین او می تواند و آن را فقط بدجور غم انگیز برای همه درگیر.”

یک بیانیه صادر شده از طرف Treadwell پدر و مادر خوانده شده را علامت و لورن و برادر ناتان بخوانید: “ما دل شکسته که این اتفاق افتاده است.

“ما از مهربانی است که هر کس احترام به حریم خصوصی ما در روزهای آینده به طوری که ما می توانید شروع به آمدن به شرایط با ما از دست دادن.”

مجروح سوارکاران’ صندوق و حرفه ای سوارکاران’ Association گفت: در یک بیانیه مشترک: “او یک استعداد horseman, ارزش توسط اسب مسابقه مربیان برای هر دو این و مهارت های ارتباطی.

“او مودب, خنده دار, مهربان و شجاع داشتن صحبت عاشقانه و فصاحت خود را در مورد مسائل مربوط به سلامت روان هر دو در مطبوعات بلکه در خود ما ‘سوارکار اسب دوانی شدن مسائل’ فیلم.

“این است که ویرانگر است که این اتفاق افتاده و افکار و دعاهای ما با لیام خانواده و دوستان و هر کسی که می دانستند و او را پشتیبانی می کند.”

بیانیه ای از West Mercia Police گفت: افسران نامیده می شدند به یک آدرس در Billingsley نزدیکی Bridgnorth, Shropshire, پس از مرگ یک مرد.

Liam Treadwell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de