فرمول 1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون می گوید که او صرف روز گذشته خود در انزوا پس از آمدن به تماس با بازیگر Idris Elba و سوفی Grégoire Trudeau, همسر جاستین ترودو در رویداد های اخیر در لندن است.

پس از آن آزمون مثبت برای Covid-19 برای هر دو البا و ترودو مجبور همیلتون, 35, تحت یک دوره self-انزوا – عمل توصیه می شود از هر کسی که در تماس با یک فرد آلوده به ویروس.

من می خواهم به شما اجازه می دانم که من به خوبی انجام می دهند,” همیلتون اعلام کرد در یک بیانیه در رسانه های اجتماعی.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد سلامت من و پس از من در یک رویداد که در آن دو نفر بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من صفر علائم و الان 17 روز از آنجایی که من دیدم سوفی و ادریس. من شده اند در تماس با ادریس و خوشحال به شنیدن او خوب است.

من صحبت می کنند به من و دو بررسی می شود اگر من نیاز به تست اما حقیقت این است که وجود دارد یک مقدار محدود از آزمون در دسترس است و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد به خصوص وقتی که من نبودم نشان دادن هر گونه علائم در همه.

بنابراین آنچه که من انجام داده ام این است که خودم را جدا این هفته در واقع پس از تمرین لغو شد جمعه گذشته نگه داشته و دور از مردم.”

همچنین در rt.com دو بار در روز چک های بهداشتی و بدون تماشاگر مجاز: شطرنج جهان نامزدها منازعه آنلاین مخاطبان به عنوان ورزش برخورد با کروناویروس

او اظهار داشت که او تا به حال شده است در خود تحمیل انزوا پس از جمعه گذشته فقط قبل از لغو استرالیا جایزه بزرگ به دلیل بیماری همه گیر.

بسیار شبیه به اکثریت بقیه از دنیای ورزشی, فرمول 1 فصل شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق با توجه به همه گیر.

‘سیم’ بازیگر Elba اعلام کرد در روزهای اخیر که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و همچنین تحت خود انزوا در حالی که سوفی Grégoire ترودو – همراه با شوهرش – هم جدا شده خود را در خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de