بایر لورکوزن هافبک Florian Wirtz جوانترین گلزن در بوندسلیگا تاریخچه زمانی که 17 سال سن زده در اواخر تسلی برای تیم خود برابر با شکوه جدول بایرن مونیخ در روز شنبه.

نیمه دوم جایگزین Wirtz مشبک هدف نهایی از این بازی به عنوان لورکوزن کاهش یافت 4-2 به بازدید کنندگان بایرن برش در داخل از راست به حلقه گذشته مانوئل نویر از 15 متری در 89 دقیقه است.

در 17 سال و 34 روز Wirtz شد, جوانترین گلزن در بالا پرواز, تاریخ, شکستن رکورد قبلی تعیین شده توسط نوری شاهین بود که 17 سال و دو ماه از زمانی که او به ثمر رساند برای بوروسیا دورتموند در سال 2005.

هدف این بود که قابل توجه ترین جنبه های این بعد از ظهر برای بایر که واگذار اولیه سرب از لوکاس Alario هدف به عنوان رهبران لیگ بایرن در پاسخ از طریق کینگزلی Coman لئون Goretzka سرژ Gnabry و لهستانی ماشین هدف Robert Lewandowski به حرکت خود به یک نهم مستقیم لیگ برنده شوید.

قبل از بازی آغاز شد و در BayArena بایرن بازیکنان گرم در T-پیراهن های مزین با پیام “پوسیدگی Gegen Rassismus” – که ترجمه را به عنوان “قرمز علیه نژادپرستی” و همچنین شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

بازیکنان همچنین عینک بازوبند حامل همان پیام در طول بازی در یک علامت احترام به اعتراضات برانگیخته با مرگ مرد آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

فوتبال آلمان کارفرمایان تایید کرده اند که بازیکنان را نمی خواهد تحریم بر زمین پیام های حمایت از این پل جنبش و یا خواستار عدالت برای Floyd.

همچنین در rt.com دورتموند ستاره Jadon سانچو رزرو پس از آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ ادای احترام در کلاه-ترفند عملکرد (تصویری)

بایرن با پیروزی برداشته آنها 10 امتیاز به طور موقت روشن در بالای جدول بوندسلیگا قبل از دوم-محل بوروسیا دورتموند در زمان هرتا برلین بعد از آن در روز شنبه.

باواریایی ها که در مسیر یک هشتم مستقیم بوندسلیگا تاج و نیاز به تنها دو برد بیشتر از نهایی خود را در چهار بازی به مهر عنوان.

لورکوزن دروغ پنجم به عنوان آنها را تعقیب فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی