کمتر از یک سوم از آمریکایی ها خواهد راش به کروناویروس واکسن – نظرسنجی

تنها حدود یک سوم از شهروندان ایالات متحده خواهد واکسینه شدن در برابر Covid-19 به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن در دسترس می شود, با وجود گسترش سریع این بیماری در سراسر کشور به تازگی منتشر شده نظرسنجی نشان می دهد.

به طور کلی آمریکایی ها به نظر می رسد کاملا شک و تردید در مورد گرفتن یک coronavirus شات یک نظرسنجی جدید توسط LX/صبح مشورت یافت. این نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه انجام شد آنلاین در مارس 24 و 25 در میان 2,200 پاسخ دهندگان.

تنها 30 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که آنها می تواند در عجله برای گرفتن یک coronavirus شات باید آن را در دسترس در حالی که یک پنجم آمریکایی ها نشان داد آنها خواهد بود در میان آخرین به انجام این کار – و یا به سادگی نمی خواهد واکسینه شدن در برابر Covid-19. در همان زمان اکثریت پاسخ دهندگان – برخی از 75 درصد – گفتند که به احتمال زیاد واکسینه اگر و هنگامی که یکی با عبور از همه این تست مورد نیاز.

آمریکا همچنین به نظر می رسد تقسیم می شود تقریبا در نیمی از اینکه واکسیناسیون باید اجباری یا نه. که بدست آورد به نظر می رسد برای مطابقت با تجربه قبلی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی با واکسن – 51 درصد از آنها نشده اند در مقابل واکسن آنفولانزا در 12 ماه گذشته.

همچنین در rt.com آمریکا غنی کار از خانه و ناله در حالی که فقیر از دست دادن شغل و یا در معرض coronavirus – نظرسنجی

هیچ واکسن علیه مخوف و سریع, پخش كردن, کروناویروس در دسترس است در حال حاضر یکی است و انتظار نمی رود به رها کردن قبل از نیمه اول 2021. آمریکا اما به نظر می رسد تقسیم می شود بیش از تلاش برای به دست آوردن یکی به سرعت به بازار – نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفت در مقابل پرش سنتی بالینی برای سرعت بخشیدن به ایجاد یک دوام واکسن.

گسترش سریع این بیماری با این حال هنوز هم ممکن است تغییر anti-واکسیناسیون موضع بسیاری از آمریکایی ها قبل از coronavirus شات در دسترس می شود. آمریکا پایدار است تا کنون بدترین شیوع کروناویروس در جهان با بیش از 216,000 موارد تایید شده و بیش از 5,100 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان تعداد تایید Covid-19 نفر در حال نزدیک شدن به یک میلیون مارک در حالی که نزدیک به 50,000 باید شکست به این بیماری است.

همچنین در rt.com پنتاگون به دنبال 100,000 کیسه های بدن به عنوان Covid-19 مرگ و میر بالا در 5,000 ما پس از مرگبارترین روز به تاریخ

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im