خوزه مورینیو ساخته شده است پررنگ یا باید که بود ‘طاس’ – hairstyle بیانیه در میان تاتنهام لیگ برتر, کمپین برای رفتن شدید تراشیده سر است که مجموعه رسانه های اجتماعی وزوز.

سرمربی جدید بستن برش نگاه نازل شد در رسانه های اجتماعی پس از بازدید لوکس لندن آرایشگران Haks اسکار.

ریز ریز می آید به عنوان سرمربی و اسپرز و لذت بردن از اواسط فصل قبل از شکستن دنده به ادامه حمله خود را در لیگ برتر بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا ،

این یک drastic خروج از رئال مادرید را معمول شیک, طولانی فلفل بهمراه رگه های خاکستری نگاه کنید.

این Twitterati شروع به پریدن کرد در تصویر جدید نیز لایروبی برخی از مورینیو گذشته نظرات به رقیب مدیران و عدم خود را از مو از جمله منچستر سیتی, رئیس, Pep Guardiola.

اما این اولین بار نیست که مورینیو, 57 دستخوش تغییرات شدید خود را به نگاه.

پرتغالی تا به حال یک سبک مشابه در فصل 2006-07 در حالی که مدیر چلسی که همزمان با فوق العاده اجرا از فرم برای این باشگاه لندن. مورینیو گفته بود: کوتاه کردن مو نشان داد که او آماده بود به “رفتن به جنگ” با تیم خود را.

در سال 2017 در رئال رونمایی تراشیده نگاه در حالی که رئیس منچستر یونایتد quipping که “کوتاه کردن مو یک امتیاز است چون من این نوع از کسی که می تواند آن را انجام دهد و در یک ماه من جدید مو کلاه گیس جدید!”

رئال مادرید تاتنهام خواهد بود به امید آنها یک برش بالاتر از بقیه زمانی که آنها در دیدار با استون ویلا در لیگ برتر در فوریه 16, قبل از عطف توجه خود را به لیگ قهرمانان اروپا سه روز بعد آنها به عنوان میزبان RB لایپزیگ در آخرین 16 پا برای اولین بار ثابت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی