منچستر سیتی اجرایی فران سوریانو کنگره در باشگاه خود را دو سال ممنوعیت از یک هشتم مسابقات و گفت که اظهارات مطرح شده علیه خود را باشگاه سیاسی با انگیزه و نادرست است.

یوفا به حال حکم که باشگاه تا به حال مرتکب “نقض جدی مالی آنها بازی جوانمردانه مقررات و صادر شهرستان 32 میلیون دلار جریمه و دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی.

شهرستان بلافاصله با صدور counter-بیانیه انکار هر گونه تخلف و اعلام کرد قصد خود را به درخواست تجدید نظر یوفا تصمیم دادگاه داوری برای ورزش است.

همچنین در rt.com منچستر سیتی ممنوع از لیگ قهرمانان اروپا برای دو سال برای شکستن financial fair play قوانین

در حال حاضر باشگاه و در اکثر ارشد اجرایی سوریانو صحبت کرده است برای اولین بار در مورد وضعیت در مصاحبه با باشگاه وب سایت رسمی.

“مهم ترین چیزی که باید بگویم این است که امروز این اتهامات درست نیست. آنها به سادگی درست نیست,” او گفت:.

“ما ارائه شواهد اما در پایان این FFP تحقیق مجلسی تکیه بیشتر در خارج از متن سرقت ایمیل ها از دیگر شواهد ارائه شده از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و من فکر می کنم این طبیعی است که ما احساس می کنیم احساس می کنید.

“در نهایت بر اساس تجربه ما و درک ما از این به نظر می رسد کمتر مورد عدالت و بیشتر در مورد سیاست است.”

همچنین در rt.com یوفا رفته هسته ای در منچستر سیتی و خرید اینترنتی برای فوتبال اروپا عظیم خواهد بود

یوفا مجازات ناشی از این اتهام که شهر misreported خود را معاملات حمایت مالی در راستای تحقق FFP مقررات. اما سوریانو گفت که این باشگاه گزارش مالی عادلانه بود و درست است.

“مالک است و نه قرار دادن پول در این باشگاه است که شده است به درستی اعلام کرد,” او گفت:.

“ما پایدار فوتبال باشگاه, ما سود ما ندارد بدهی ما حساب شده است را در ادامه میخوانید چند بار توسط حسابرسان توسط رگولاتور توسط سرمایه گذاران است و این کاملا روشن است.

“ما به دنبال اولیه قطعنامه بدیهی است که از طریق یک فرایند کامل و عادلانه روند بنابراین من امیدوارم که این خواهد بود که به پایان رسید قبل از آغاز فصل تابستان و تا آن زمان برای ما آن است که کسب و کار به عنوان معمول است.”

همچنین در rt.com منچستر سیتی در اروپا ممنوعیت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که باشگاه های فوتبال تبدیل به ابزار petrostate

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی