لی اردوگاه راست کردن ‘فاضلاب’ مقاله نیویورک تایمز ادعا می کند که روسیه رباتها ‘پاشیدند سردرگمی’ در جنوب امریکا (ویدئو)

آمریکا کمدین Lee Camp صادر داغدار تلافی به نیویورک تایمز قطعه ادعا که روسیه رباتها دامن زده و تنش در جنوب امریکا به شوخی اشاره کرد که این امر چندین سال طول بکشد تا به طور کامل تشریح بی اساس گزارش.

میزبان Redacted امشب شگفت زده در چه قطعه ای با عنوان “اعتراض ها در جنوب امریکا رسید, آیا روسیه, عضو شورای نظارت مدت در توییتر ما را در می یابد” بود بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط-بسیار-هدف وزارت امور خارجه ‘تحلیلگران. برای اردوی این افزایش تعداد واضح پرچم قرمز.

او استدلال کرد که بر خلاف دولت آمریکا-منابع قطعه واشنگتن و آن cheerleaders در رسانه ها واقعی هستند “کارشناسی ارشد” کاشت سردرگمی در ونزوئلا و آمریکای جنوبی سازمان ملل شده اند که بارها و بارها در معرض تحریم های ایالات متحده و سیاسی دخالت.

شما می توانید راجر فدرر از روسیه رباتها ترین باور نکردنی, پرکار, روسی, ربات شما می توانید تصور کنید و او نمی خواهد نگه داشتن شمع به سردرگمی پاشیدند توسط تبلیغات رسانه ها مانند نیویورک تایمز.

اردوگاه جغجغه کردن یک لیست از آشکار دولت ایالات متحده صحبت کردن امتیاز است که می توان در subheadline به تنهایی و در نهایت به این نتیجه رسید که یکی از نیاز “پنج سال به شکستن که فاضلاب مقاله است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی