لبنان معترض outwits پلیس از ماشین های آب پاش در خنده دار بازی موش و گربه (ویدئو)

هیچ چیز تضعیف قدرتمند و کاملا شبیه به آنها را نگاه احمقانه. شما می خواهم به تلاش برای پیدا کردن یک مثال بهتر از این اصل از یک گروه از لبنان معترضان تقسیم دو طرف خود را خنده, در طول یک ارام دوئل با یک توپ آب.

سرگرم کننده حادثه گشوده شنبه به درگیری آغاز شد و در طول تظاهرات در نزدیکی ساختمان پارلمان در پایتخت بیروت. آن را دیدم بی پروا فرد در باران دنده و یک کلاه متلک پلیس ضد شورش به بارها و بارها انفجار آب در جهت خود را.

شجاعانه هکلر با موفقیت ducked دور چندین بار درست قبل از جت آب می تواند آنها را خیس خوردن. روزنامه نگار مستقل لونا Safwan مشترک این فیلم از این حادثه در توییتر پس از دریافت آن را در Whatsapp.

“من نمی تواند متوقف خنده,” او نوشت. “این فیلم به معنای واقعی کلمه نشان دهنده چگونه ما — لبنان — معمولا در واکنش به بحران, ما تمایل به همیشه پیدا کردن یک راه سرگرم کننده برای کار در اطراف همه چیز!”

Ruptly اسیر زاویه دیگری از تظاهر کنندگان با استفاده از شکاف در دال بتن به عنوان یک پناهگاه امن از نیروهای امنیتی’ اسپری.

روز سه شنبه درگیری را دیدم و صدها نفر مجروح شدند که تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل لبنان, دولت جدید در حالی که آن ها به دنبال پیروزی در انتخابات پارلمانی از اعتماد به نفس. لبنان صلیب سرخ گفت: آن درمان 373 مردم برای صدمات مصرف 45 نفر از آنها به بیمارستان.

با لبنان در بحران مالی گریبانگیر معترضان را خواستار شده است برای پایان دادن به سیاسی متهم آنها را فاسد بودن و بی کفایت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی