‘من ترک بود”: آیا سیمپسونها واقعا پیش بینی تام هنکس را CORONAVIRUS?

خبری که تام هنکس زده شده است را با کروناویروس شوکه طرفداران در سراسر جهان است. فوران کرده است و حتی موجب ویروسی الگوی رفتاری این ادعا که سیمپسونها پیش بینی معشوق بازیگر بیماری است. اما آیا این درست است ؟

یاد کارتون مشهور است برای آن توانایی غیر طبیعی به پیش بینی عمده رویدادهای جهان – از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماشین رای گیری جنجال در آمریکا و 2014-2016 ابولا بحران است.

جریان نفس ادعا می کنند این است که هنکس cameo در سال 2007 فیلم سینمایی ‘”سیمپسونها” که در طی آن او به نظر می رسد به خود منزوی و می پرسد: “اگر شما من را در فرد ترک من بود!” به نوعی پیش بینی است که تا حدودی از کشش حتی برای نشان دادن اعتبار با برخی از واقعا سرسام آور پیش بینی در گذشته است.

بیش از طرفداران مشتاق قبلا ادعا کرد که سری کارتون های پیش بینی شده coronavirus خود را در سال 1993 قسمت است که در آن یک دور شرقی شیوع ویروس تهدید Springfield, شخصیت های شهر.

مؤمنان واقعی فکر می کنم که سیمپسون ها نه تنها پیش بینی شیوع ویروس اما آن را نیز به ما ارائه راه حل در قالب های غول پیکر گنبد بود که یک بار قرار داده شده بیش از اسپرینگفیلد توسط آژانس حفاظت از محیط زیست.

در حالی که نشان می دهد آیا ناخن برخی از پیش بینی های آن را به سادگی ممکن است یک مورد از یک ساعت شکسته بودن حق دو بار در روز به عنوان نیم ساعت نشان می دهد در ابتدا شروع به پخش در فاکس در سال 1989 و پس از اجرا برای 31 فصل است و انتظار می رود به آن را وارد کنید 32 مدتی پس از مارس سال 2020 است. پس از آن بود محدود به برخی پیش بینی ها درست در آن زمان نه فقط تام هنکس تاسف اجرا در coronavirus.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de