آشکار ما آداب و رسوم و گشت مرزی (CBP) یادداشت ارسال ناشناس به کانادا وکیل مهاجرت آزار دستورالعمل به مرز ماموران به بازجویی از مسافران با ‘لینک’ به ایران.

این یادداشت به دست آمده توسط کانادا CBC News, پس از آن کاهش یافته بود در دفتر وکیل لن ساندرز در یک پاکت خالی توسط یک منبع ناشناس در روز چهارشنبه.

به زودی سفارشات مرز عوامل به “انجام بررسی صلاحیت” در افراد بین سنین 20 و 58 با لینک کلیک کنید برای ایران و لبنان که آیا آنها در آنجا متولد شد و یا سفر وجود دارد به دلایل دیگر CBC گزارش شده است.

به نظر می رسد که به اثر می آیند در فوری یادی از ما ترور از بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل ژانویه که باعث تنش بین واشنگتن و تهران به شعله ور شدن.

همچنین در rt.com مهاجر کاروان انقباض در گواتمالا و مکزیک مرز میان تبعید

این یادداشت آن است که اگر معتبر, آشنایی اعتبار های اخیر شکایت های ساخته شده توسط Iranian-born کانادایی و آمریکایی که گفته بودند برگزار شد و سوال برای دوره های طولانی زمانی که در تلاش برای عبور از مرز در بلین واشنگتن.

CBP قبلا گزارش را رد کرده است که حدود 200 مسافران ایرانی تبار بازداشت شدند on ژانویه 4 و 5 یک روز پس از سلیمانی کشته شد در حمله پهپاد. مرز آژانس گفته بود CBC که تاخیر به علت مشکلات نیروی انسانی در یک آخر هفته شلوغ و نه اظهار نظر در مورد اعتبار سند. سابق افسر CBP گفت: به نظر می رسد مشروع است.

ساندرز گفت: خروجی به اعتقاد او “سیگار کشیدن اسلحه” یادداشت فرستاده شده به او را پس از او به طور صریح در درمان ایران متولد مسافران در مرز آمریکا و کانادا.

همچنین در rt.com کانادا خواستار ساکنان به “اجتناب از سفر’ به چینی استان در مرکز شیوع کروناویروس

ادعا دستورالعمل همچنین اظهار داشت که هر نفر از “هر ملیت دیگر” که تا به حال به ایران سفر کرده و یا لبنان باید بازجویی و همچنین به عنوان شهروند لبنانی و فلسطینی که در سفر و یا از اسرائیل و اردن است.

یک سخنگوی CBP گفت: کانال بود که ایران یک “قادر به دشمن” و برخی از مسافران در نتیجه می تواند انتخاب شود برای اضافی غربالگری بر اساس فعالیت ها و انجمن ها. او گفت: افسران مرزی قائل بر اساس “دین و نژاد و قومیت یا گرایش جنسی” — اما روشن است که “ملیت هستند و نه اقوام.”

ساندرز گفت: این یادداشت یک “شیب لغزنده” و دولت آمریکا “باید پاسخگو باشند.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im