لی McCourt: دیدار با Conor McGregor stablemate در آستانه MMA سوپر استار شدن (عکس)

ایرلند لی McCourt پرتاب به آخر این هفته Bellator دوبلین رویداد اصلی زیر صدمات به بالا ستاره جیمز گالاگر و پیتر marvin bing, اما که دقیقا آخرین ورزشکار پروزن ملکه در Bellator کتاب ؟

برای برخی از مردم اصطلاح “ایرلندی نفرین” است بسیار خاص معنی اما McCourt – که خواستار خودش ‘نفرین’ – باید بسیار متفاوت تعریف هنگامی که او را به قفس در روز شنبه به عجله مرتب اصلی رویداد پس از حذف از زادگاه قهرمانان گالاگر و marvin bing از رویداد اصلی و شرکت اصلی رویداد بود.

McCourt, 27 آمده است از یک شوم پس زمینه برای تبدیل شدن به یکی از داغترین خواص در سر چشمه از مخلوط هنرهای رزمی در ایرلند در حال ظهور از همان SBG چتر که به هر طریقی Conor McGregor به ورزش رزمی مدار.

این مادر تنها که شد از یک شورا و مستغلات در بلفاست موفق به کسب طلا در IMMAF قهرمانی جهان در سال 2016 برای اضافه کردن به اروپا و جهان عناوین در برزیل Jiu Jitsu. و اگر شما نیاز به بیش تمجید را به طور کامل ارزیابی McCourt بالقوه یکی از نیاز تنها به نگاه او دارای کمربند سیاه در جودو به عنوان نشانه ای از آن است.

اما همه چیز نیست همیشه به دنبال بسیار خوشبو برای Bellator اصلی eventer. پس از پیروزی سه مبارزه در سه روز به ادعای یک تازه کار, عنوان قهرمانی جهان در تابستان سال 2016 McCourt شکست خورده بود در حرفه ای اولین زیر قفس رزمندگان بنر در سال 2017. این از دست دادن که متقاعد شده McCourt به ریشه کن کردن خودش از او آموزش پایه در بلفاست و سفر به دوبلین برای آموزش تحت نظارت از Conor McGregor قابل توجه مربی اوون رادی.

این تصمیم منجر به برنده سه دعوا مستقیم از جمله دو طرح در دو دعوا برای Bellator. که به صورت همراه با تاسف آسیب های است که مانع از این چهار کارت دیده است او در پیوند به رویداد اصلی – چیزی که او می گوید باعث می شود دو ساعت رفت و آمد بین بلفاست و دوبلین از همه بیشتر ارزشمند است.

من شده است به انجام این کار در حدود دو و نیم سال در حال حاضر,” McCourt گفت: آسمان ورزشی از کشور متقابل نظام آموزش. “ایزابلا (دخترش) را دوست دارد Bellator و او بسیار افتخار من است. او در حال آمدن است به این مبارزه اما او هرگز قبل از. او معمولا ساعت من دعوا با مادر من در تلویزیون پس از من به دست آورد.

این فقط حامیان, آموزش, پزشکی, جلسات, در حال اجرا از بلفاست به دوبلین, من یکی نیست, دوم,” او توضیح می دهد. “بسیاری از بوکسورهای دیگر و مبارزان دور برای هشت هفته در اردوگاه و فقط می توانید با قطار و استراحت در حالی که زندگی من فقط non-stop. به صداقت این است که تنها راه من آن را می خواهم. پس از مبارزه من فکر می کنم آن را غرق در آنچه اتفاق افتاده و آنچه که من زمانی در سفر من به اینجا برسم اما در دقیقه وجود دارد یک کار بزرگ در دست و بسیاری از تعهدات.

من خسته هستم 24-7 که فقط مثل من هنجار شده است. من نمی دانم چه آن را مانند احساس خسته. گرفتن در قفس است کمی آسان. شما معمولا می توانید ببینید من دروغ گفتن در یک کوسن به سرعت به خواب قبل از مبارزه به خاطر من معمولا آرام است. مبارزه واقعی است کمی آسان.”

McCourt حریف این هفته آلمان جودیت Ruis می آید به مبارزه با یک 6-4 ضبط و یک طرح به ساکت به خشن زادگاه پشتیبانی است که می آید با یک ایرلندی فرد مبارزه در ایرلند است اما unenviable وظیفه برای یک جنگنده ساخت تبلیغاتی خود اولین است. McCourt یک مظنون نمی شود overawed به مناسبت اما همان را می توان گفت از حریف خود را که بسیار قرار داده شده به نقش قربانی بره ؟

Bellator را تکرار سرمایه گذاری در ایرلندی مخلوط هنرهای رزمی بازار دیده می شود آنها را ضربه محکم و ناگهانی تا اکثریت استعداد موجود در منطقه است. گالاگر marvin bing, Kiefer Crosbie و شرکت. تمام شده است موفق شده به فهرستی اما یکی دیگر از پتانسیل ستاره آماده است به اعلام خودش در این آخر هفته در یک ورزشکار پروزن برابر در حال حاضر حکومت توسط Cris سایبورگ.

McCourt را SBG هم تیمی Conor McGregor, تثبیت وضعیت خود را به عنوان یک جهان-beater زمانی که او تکان دهنده سرنگون Jose Aldo در 13 ثانیه چند سال پیش و با McCourt احتمالا متمرکز در یکی دیگر از به ظاهر جاودانه برزیل افسانه ای در Bellator قهرمان ورزشکار پروزن Cris Cyborg همه McCourt می خواهد فرصتی است برای تحت تاثیر قرار دادن.

او می شود که مرحله در شب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی