طرح دعوی در دادگاه اهداف NYPD بیش پنهان از ماموران نشان اعداد را با روبان سیاه در طول تظاهرات

NYPD چهره یک طرح دعوی در دادگاه بیش از افسران پوشش خود را نشان اعداد در تظاهرات. ظاهرا انجام می شود به سوگواری افتاده افسران تمرین به نظر می رسد در سراسر کشور اما منتقدان ادعا می کنند آن است که استفاده می شود برای جلوگیری از مجازات برای سوء رفتار.

بسیاری از افسران پلیس در نیویورک شده است پوشش خود را سپر اعداد زمانی که مستقر در صحنه تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در شهر ملی وکلا صنفی (NLG) گفت: در نامه ای به NYPD. این نقض پلیس قوانین خود را با هدف کمک به آزرده اعضای عمومی برای شناسایی عاملان سوء رفتار پلیس می دهد و “یک حس مصونیت از مجازات” به متخلفان خود را. همکاران خواستار آن شدند که NYPD قرار دادن یک توقف به این تهدید به شکایت این شهرستان در غیر این صورت.

NYPD افسران شروع به پوشیدن سیاه و روبان بیش از خود مدالها در مارس به مناسبت افسران که فوت کرد با توجه به Covid-19 اما عمل شده و افزایش توجه در میان در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید. یکی از افسران در اعتراض به رویداد گفت: رهگیری روبان پوشش خود را سپر شد به افتخار رفقای کاهش یافته و به سادگی “کاهش یافت” بیش از این رقم است.

همچنین در rt.com ‘شما چه کسانی هستند؟’ بینام و پلیس ضد شورش گشت Washington DC خیابان اما نمی خواهد خود را شناسایی

یک NLG وکیل گفت: اخبار سایت, ارسال نامه به دلیل آن به نظر می رسد که “به نظر می رسد حس جمعی که وجود خواهد داشت هیچ نظم و انضباط برای نقض گشت راهنمای” و این که عمل به رشد فراتر از صرف فردی حوادث در گذشته است.

NYPD است که نه تنها نیروی رو به سوالات بیش افسران’ انجام شده است. در شهرهای دیگر برخی از پلیس های پوشش شده اند هویت خود را در حالی که در پاسخ به اعتراضات, عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد.

هفته گذشته یک افسر پلیس سیاتل بود که دیده می شود را با شماره نشان پوشانده شده بود به طور گسترده متهم در رسانه های اجتماعی از macing یک کودک است. فعالان سریع برای شناسایی متهم assaulter و خواستار اقدام انضباطی. اما سیاتل دفتر پلیس پاسخگویی گفت که در حالی که این حادثه اتفاق افتاد Jared کمپبل متهم افسر بود که در آن درگیر است.

رئیس پلیس کارمن بهترین گفته پلیس سیاتل “احساس نمی مانند آنها در حال پنهان کردن هویت خود را” با پوشیدن لباس عزاداری, روبان, اما متعهد به پیدا کردن یک راه به آنها را بیشتر قابل رویت از آنها کمک به “مشکل با عنصر اعتماد” از مردم است. اتفاقا او با پوشیدن روبان بیش از خود نشان او به عنوان صحبت با روزنامه نگاران.

قرار دادن یک سیاه و سفید و یا سیاه و سفید-و-آبی روبان بیش از یک نشان در حافظه از یک افسر کشته است یک سنت دیرینه در بسیاری از ادارات پلیس در سراسر آمریکا. اما آن مشاهده شده است به طور فزاینده ای با ظن قوی توسط منتقدان از پلیس که می گویند روبان تبدیل به یک نماد آبی زندگی مهم جنبش است.

همتای به زندگی ماده آبی زندگی می کند موضوع در نظر گرفته شده است به یادآوری است که پلیس خطر جان خود را در حین انجام وظیفه و گاهی اوقات مجبور به پرداخت قیمت نهایی. منتقدان آن را به عنوان تلاش برای تطهیر و یا انکار خشونت علیه مردم رنگ توسط اعضای نیروی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de