طرح دعوی در دادگاه مدعی شکست دادن دستگاه در نیسان بنزین اتومبیل

تا 1.4 میلیون رنو و نیسان خودروهای فروخته شده در بریتانیا می تواند مجهز به غیر قانونی شکست دستگاه با توجه به طرح دعوی در دادگاه که امروز راه اندازی شد.

آنها عبارتند از: بنزین-طراحی نسخه از یکی از بهترین بریتانیا-فروش خانواده خودروهای نیسان قشقایی.

قانون شرکت مورد Harcus پارکر ادعا می کند که برخی از اتومبیل های تولید شده تا 15 بار حقوقی سطح اکسیدهای نیتروژن استفاده می شود که در جاده ها است.

هر دو شرکت رد این ادعا است.

Harcus پارکر می گوید آن را دیده است مستقل داده ها از آزمون که نشان می دهد که 1.3 میلیون خودرو دیزل ساخته شده توسط نیسان و فرانسوی خود شریک رنو ممکن است مجهز به شکست دستگاه های.

این سیستم که به نوبه خود تولید گازهای گلخانه ای کنترل در زمانی که خودرو در حال آزمایش است اما سوئیچ آنها را خاموش هنگامی که آن را در حال استفاده در جاده ها – به منظور بهبود عملکرد و قابلیت اطمینان و یا هر دو.

تولید گازهای گلخانه ای بررسی

اما آن را نیز ادعا می کند که تا 100,000 بنزین طراحی اتومبیل ممکن است به عنوان به خوبی. این نیسان Qashqais مجهز به 1.2 لیتری موتور.

گازهای خروجی از خودروهای دیزل آمده اند تحت سنگین موشکافی پس از 2015 پس از یک رسوایی بزرگ شامل, آلمانی, غول پیکر فولکس واگن است.

فولکس واگن به پرداخت بیش از €30bn (£27bn) در جریمه جبران خسارت و طرح های بیع متقابل به عنوان یک نتیجه. آن است که در ادامه به تعدادی از مصرف کننده پرونده های حقوقی از جمله یکی در انگلستان مربوط به برخی از 90,000 صاحبان خودرو.

بنزین اتومبیل, اما به طور کلی تولید پایین تر از مقادیر اکسیدهای نیتروژن (NOx) از نفت کوره و قبلا نشان داده شده اند درگیر در تولید گازهای گلخانه ای خیانت – اگر چه شده اند وجود دارد برخی ادعا می کند به خلاف.

Harcus پارکر ادعا می کند که 1.2 l قشقایی تولید بسیاری از بار حقوقی سطح NOx استفاده می شود که در دنیای واقعی شرایط رانندگی.

آن را می گوید که آزمایش های انجام شده توسط وزارت حمل و نقل (DfT) در سال 2017 تایید کرد که این مورد بود.

DfT پس از آن خواسته نیسان اگر آن را می تواند تغییر طراحی به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای – اما این هرگز اتفاق افتاده است.

“بهترین رفتار’

“برای اولین بار ما شاهد شواهدی وجود دارد که تولید کنندگان ماشین ممکن است تقلب انتشار آزمون بنزین و همچنین وسایل نقلیه دیزلی” می گوید: دامون پارکر شریک ارشد شرکت حقوقی.

“داده ها نشان می دهد به من این وسایل نقلیه بسیار شبیه به برخی از VWs و اتومبیل مرسدس می دانم که آنها در حال آزمایش – و در بهترین رفتار و تنها پس از آن”.

Harcus پارکر ادعا می کند این به این معنی که مشتریان پرداخت برای وسایل نقلیه خود را و باید حق را به برخی از 5000 پوند در هر خسارت.

“همه Groupe Renault وسایل نقلیه هستند و همیشه بوده اند نوع تایید شده مطابق با قوانین و مقررات برای تمام کشورهایی که در آنها به فروش می رسد و مجهز به ‘شکست دستگاه های'” رنو در بیانیه ای گفت.

نیسان گفت: پس در پاسخ به برنامه ریزی طرح دعوی در دادگاه:

“نیسان به شدت رد این ادعا. نیسان است و به کار نمی شکست دستگاه در هر یک از اتومبیل هایی که ما را و همه نیسان وسایل نقلیه به طور کامل مطابق با قابل انتشار قانون است.”

نیسان گفت: در سال 2017 گزارش نشان داد که واریانس برای بسیاری از مارک های درگیر. و که آن را گفت که نیسان خودرو تست انطباق “با همه مورد نیاز تنظیم مقررات محدودیت.”

انتشار و تجزیه و تحلیل یک شرکت مستقل است که دارای تخصص در تولید گازهای گلخانه ای در تست انجام شده در “دنیای واقعی” شرایط موافق است که بنزین قشقایی می کند تولید بسیار بالا در سطح NOx.

“ما آزمایش این موتور همان چند وقت پیش” می گوید: بنیانگذار نیک Molden.

“ما آن را تولید حدود 16 برابر بیشتر NOx در دنیای واقعی شرایط از سطح رسمی”.

نیسان با این حال اصرار دارد که “استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای تکامل یافته اند پس از سال 2017 و ما به معرفی یک سری جدید از powertrains برای دیدار با آنها”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de