قانونگذاران به دنبال ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن از تنهایی پاره کردن intl توافق پس از او teases آسمان باز پیمان خروج

دو نمایندگان کنگره آمریکا معرفی یک قانون فوتی و فوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کنگره تصویب قبل از فرار از معاهدات بین المللی از جمله پیمان آسمان های باز با این استدلال که حرکت یک ضربه به امنیت ملی است.

“تصمیم به خروج از پیمان آسمان های باز است که به طور کامل ضد امنیت ملی ما منافع و نشان می دهد ادامه داد: بی توجهی به ما اتحاد و کنترل تسلیحات توافق,” کنگره جیمی پانتا (D-کالیفرنیا) گفت: در بیانیه مشترک این قانون را به شرکت حامی سناتور ادوارد J. Markey (D-ماساچوست).

Markey عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنا مورد تهمت حرکت خواستار آن را “بی پروا” و با این استدلال که آن را “یک تاثیر ماندگار” در کشور توانایی به نگه داشتن زبانه ها در ارتش روسیه که “می تواند تهدیدی برای منافع ایالات متحده و متحدان ما.”

این قانون پیشنهادی – جلوگیری از این اقدامات تضعیف امنیت بدون تایید (مکث) عمل می کنند – آن را غیر ممکن برای ما رئیس جمهور به گریز کنگره هنگامی که تصمیم گیری در هر برداشت یا خاتمه ما دخالت در اصلی هر توافق بین المللی از جمله پیمان آسمان های باز و استراتژیک جدید کاهش سلاح پیمان با روسیه (New START).

مکث عمل باعث ایجاد یک نقش قانونی برای کنگره به مثبت تایید خروج و یا فسخ از هر گونه پیمان که به سنا ارائه مشاوره آن و رضایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که ایالات متحده را به طور رسمی آغاز روند برای رها کردن خود از پیمان آسمان های باز (OST) در روز جمعه. خروج نهایی خواهد شد در شش ماه مگر ما باعث می شود در مورد چهره که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن است مشروط بر مسکو پاسخ.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما خواهد خروج از پیمان آسمان های باز و سرزنش روسیه

اعلام کرد آمریکا خروج از پیمان تهمت متهم کردن روسیه به نقض پیمان است که در نیروی از سال 2002 – شمار کرملین قاطعانه رد کرد. شلیک به عقب مسکو متهم واشنگتن برای بارها و بارها نادیده گرفتن تعهدات خود تحت توافق باقی می ماند که یکی از آخرین باقی مانده اساس جهانی کنترل تسلیحات چارچوب است.

همچنین در rt.com مسکو می گوید که ما که نقض پیمان آسمان های باز هنوز هم مایل به صرفه جویی در پیمان ضروری برای امنیت اروپا

این پیمان که اجازه می دهد تا برای پروازهای شناسایی بر سرزمین خود را امضا کنندگان ضروری است برای امنیت اروپا, وزارت خارجه روسیه گفت. با وجود لفاظی های خصمانه واشنگتن روسیه گفته است که قصد صرفه جویی در معاهده از طریق مذاکرات با آمریکا و دیگر اشخاص علاقه مند به شرطی که مسکو خود نگرانی واشنگتن و متحدان آن شکست به نگه دارید تا پایان خود را از معامله خواهد بود همچنین خطاب.

همچنین در rt.com خطرناک خودشیفتگی: دلیل واقعی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غرق آسمان باز است دوست نداشتن برای هر معاهدات که نمی خرس امضای خود را

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net