لورا اشلی نزدیک سقوط به عنوان شرکت تقاضای کمک

مد و مبلمان زنجیره ای لورا اشلی تبدیل به کسب و کار آخرین تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فقط دو هفته پس از منطقه ای شرکت هواپیمایی Flybe فرو خرده فروش گفت: آن را به تماس در مدیران قرار دادن 2,700 شغل در معرض خطر است.

این یکی از بسیاری از شرکت وضعیتی وخیم از تاثیر coronavirus با دولت ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از تماس های غیر ضروری با دیگران است.

آن عمل می آید به عنوان صدراعظم آماده تازه برای حمایت از شرکت های.

شرکت از بسیاری از صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و خرده فروشان و رستوران ها, تئاتر و بارها گفته اند که ویروس تحت فشار قرار دادند تا آنها را به آستانه با چند هشدار دهنده از سقوط قریب الوقوع بدون کمک دولت.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است £12bn بودجه بسته برای کمک به کسب و کارهای مقابله با بحران از جمله کسب و کار نرخ برای کمک به شرکت های کوچک و جدید با مشکلات صندوق.

اما او گفت: “بودجه گفتار او را “دریغ نکنید به اقدام” اگر بیشتر مورد نیاز بود و او انتظار دارد که به پرده اقدامات مالی جدید در دولت جلسه توجیهی روزانه در شیوع روز سه شنبه بعد از ظهر.

‘بلند و حجم معاملات کاهش’

کارولین Fairbairn, رئیس بانک مرکزی لابی کسب و کار, گروه, نام به صورت هماهنگ و اقدام سریع برای حمایت از کسب و کار. “ما نمی خواهیم به عقب نگاه کنند و می گویند ما در عمل خیلی دیر است,” او گفت:.

کارفرمایان شصت و بزرگ فروشندگان خیابان بالا از جمله بالا صاحب مغازه Arcadia, Costa Coffee, JD Sports و Primark به دولت نوشت در روز سه شنبه فشار برای تعلیق کسب و کار نرخ خرده فروشان بزرگ است.

“عطف به طور خاص به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس: بدون شک وجود دارد که آن را در حال حاضر به طور گسترده ای احساس در میان اعضای این گروه با بلند و حجم معاملات رو به کاهش تا 50% در بسیاری از شهرها و مراکز خرید” از مدیران ارشد گفت.

پیشتر رابرت Chote رئیس دفتر بودجه مسئولیت پارلمان گفت که بریتانیا مواجه شد چیزی شبیه به یک جنگ وضعیت آن در امور مالی عمومی.

او افزود که در حال حاضر زمان برای دولت را به عقب نگه دارید در هزینه.

بخش های آن هشدار داده اند از مشکلات عبارتند از:

  • نیسان به حالت تعلیق تولید در آن ساندرلند کارخانه خودرو.
  • صنعت مهمان نوازی روز سه شنبه هشدار داد که دولت جدید محدودیت در اطراف coronavirus می تواند خاموش کردن شرکت.
  • کافه های زنجیره ای Carluccio را گفت: آن را می توانید ببینید تعطیلی “در روز” با توجه به تاثیر ویروس.
  • شرکت های هواپیمایی مجبور به لغو هزاران پرواز و زمین هواپیما و فرودگاه ها هشدار داده اند که ممکن است برای نزدیک کردن عملیات.
  • انگلستان صنعت گردشگری است که شاهد کاهش شدید رزرو میان محدودیت های مسافرتی در سراسر اروپا و جاهای دیگر.
  • سینما زنجیر اودئون Cineworld و Picturehouse را به طور موقت به بستن درهای خود را تا اطلاع ثانوی.
  • ترین رویدادهای ورزشی شده اند به حالت تعلیق از جمله لیگ برتر فوتبال, بازی های مسابقه اسب حوادث و شش کشور مسابقات راگبی.

اکثر کسب و کار لازم نیست پوشش بیمه برای جبران آنها coronavirus زیان تجارت بدن و دیگر کارشناسان گفته اند.

کسب و کارهای کوچک در حال بعید است که چنین سیاست.

فدراسیون کسب و کارهای کوچک (FSB) صندلی مایک گیلاس گفت: “بسیاری از شما احساس می کنید مثل آنها در حال ساخته شده را انتخاب کنید بین سلامت خود و بقای کسب و کار خود را. هیچ کس باید برای این انتخاب است.”

او اضافه کرد که چشم انداز برای کسب و کارهای کوچک در طول هفته های آینده “به طور فزاینده ای تلخ”.

اما برخی از خرده فروشان در حال دیدن سنبله بزرگ در تقاضا با آمازون کارگران abeing گفت: به کار اضافه کاری برای مقابله با تقاضا برای کالا.

لورا اشلی گفت: “شیوع “تا به حال فوری و تاثیر قابل توجهی در تجارت”. آن را به حال شده است در مذاکرات با وام دهندگان در مورد دسترسی به منابع مالی بیشتر برای ادامه تجارت.

اما بر اساس cashflow پیش بینی و ادامه داد: ویروس قطعیت آن گفت که نمی خواهد از آن پول در زمان است.

این شرکت که همچنین در مواجهه با چالش های خیابان بالا شرایط گفت: “Covid-19 شیوع داشته است فوری و تاثیر قابل توجهی در تجارت و مداوم تحولات نشان می دهد که این خواهد بود پایدار ملی وضعیت است.”

خروجی رئیس دفتر بودجه مسئولیت رابرت Chote است هشدار داد, خزانه داری کمیته را انتخاب کنید که برخی از کسب و کار را “ناچار” شکست در طول شیوع کروناویروس.

دور از روش معمول از اصرار مالی داری Chote می گوید موقت سنبله در استقراض معقول خواهد بود – گفت: بهتر است به صرف یک “کمی بیش از حد” از کمی بیش از حد اضافه کرد: “هنگامی که آتش به اندازه کافی بزرگ است, شما فقط اسپری آب” (و نگرانی در مورد تمیز کردن پس از).

او تأکید کرد که دولت زد کسری از 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی برای پنج سال طول WW2 عصر (مقابل تنها 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در سال گذشته) و گفت که کار درست را انجام دهید.

او همچنین خواست کمک برای کسانی که مشغول به کار در اجرای اقتصاد است.

سخنان خود آینده ساعت قبل از صدراعظم است که انتظار می رود به طرح حمایت بیشتر کمک کرد تا حد سقوط در FTSE 100 این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im