وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف با آمریکا در تهدید از واشنگتن مسکو را به حمایت از رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, اصرار کاراکاس و همسایگان خود را سزاوار این گزینه نیست به ما رعیت متحده است.

“من شنیده ام که این تهدیدات از واشنگتن در مورد مجازات همه کسانی که کار با ونزوئلا” لاوروف را تایید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر مکزیک در روز پنج شنبه. “اما ما به آن استفاده می شود. ما استفاده می شود به مقامات آمریکایی گفت که بله واشنگتن است که هنوز هم درست به دکترین مونرو.”

روسیه صرفا ارائه ونزوئلا و همسایگان آن در منطقه گزینه دوم فراتر از وضعیت موجود از انقیاد خود را به شمال همسایه لاوروف پیشنهاد شده است.

اگر کشورهای آمریکای لاتین بر این باورند که آنها راحت هستند تحت دکترین مونرو, خوب, آن را به آنها را, اما برای من این خواهد بود تحقیر آمیز.

“آنها می توانند هر موقعیت بین المللی در هر موضوع که می خواهید” او در ادامه تاکید کرد که روسیه مجبور نیست هر کسی که دست در منطقه است. 1820s دکترین مونرو مسلم است این است که آمریکا سلطه بر کشورهای نیمکره غربی است و هر گونه تاخت و تاز شده توسط قدرت های خارجی است و خصمانه عمل می کنند.

همچنین در rt.com دستور کار عملی: لاوروف تورهای آمریکای لاتین برای تقویت همکاری به رغم واشنگتن

لاوروف ظاهرا اشاره به هشدار از ما فرستاده ویژه به ونزوئلا الیوت آبرامز که اشاره کرده بود در اوایل روز پنج شنبه که روسیه می تواند تحریم بیش از آن ادامه داد: برای حمایت از این کشور آمریکای لاتین.

“به عنوان چند مقامات دولت اشاره کرده اند که روسیه ممکن است به زودی پیدا کردن که ادامه حمایت خود را از مادورو دیگر نمی خواهد بدون هزینه و رایگان,” او گفت:, اشاره, دیگر ملت ها که حاضر به سقوط در خط پشت خود منصوب ‘رییس جمهور موقت’ خوان Guaido همچنین ممکن است پیدا کردن خود را در پایان دریافت از تحریم.

آمریکا-حمایت Guaido جایگزین شد در ماه گذشته به عنوان مجمع ملی سخنران در ونزوئلا شده است کاهش می یابد برای اشاره به خود را به عنوان رهبر جایگزین ” مجلس شورای ملی در علاوه بر این به ‘موقت’ ریاست جمهوری’ او به عهده گرفت بیش از یک سال پیش.

همچنین در rt.com Overstaying او استقبال می کنید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن افکن ونزوئلا Guaido در cringeworthy یادآوری از سال ‘موقت ریاست جمهوری’

در حالی که آمریکا ادعا می کند که 53 کشور در سمت خود حمایت به طور فزاینده ای بی ربط تازه بدوران رسیده و پس از چند شکست کودتا تلاش و رو به کاهش محبوبیت در کشور خود Guaido ستاره است رو به افول در سطح بین المللی در همه جا اما واشنگتن است. او به عنوان مهمان افتخاری در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه برگزار شد تا به عنوان یک نمونه درخشان از مقاومت در برابر مخوف سوسیالیسم.

آبرامز همچنین تهدید ونزوئلا از دولت به طور مستقیم باید به آنها آسیب مو بر روی سر از واشنگتن دست پرورده. “ما امیدواریم که این رژیم باعث می شود محاسبه و به خصوص پس از این سفر که برای حمایت از Guaido قوی است و این که به اقدام متقابل در برابر هر حرکت او می تواند آن را یک اشتباه بزرگ رژیمهای” جان سخت شاهین گفت: قبل از excoriating مادورو ونزوئلا را “بیرحمانه و غیرقابل دفاع” بازداشت یک تعداد انگشت شماری از مدیران از Citgo ماه پس از بازداشت به اتهام اختلاس و پول شویی و توطئه است.

Citgo – فرعی از دولت ونزوئلا متعلق به شرکت نفتی PDVSA و یکی از بزرگترین شرکتها با شبکه ای از بیش از 5000 ایستگاه های گاز – ‘شکست’ از پدر و مادر خود را پس از واشنگتن کشف و ضبط میلیاردها دلار از دارایی های متعلق به کاراکاس و به رسمیت شناخته شده یک سایه اخبار هیئت Citgo مدیران ‘منصوب شد’ Guaido.

همچنین در rt.com پس از کودتای بولیوی هرج و مرج ‘شبیه لیبی’: پوتین خواستار عقل سلیم در میان آمریکای لاتین هرج و مرج

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی