Lancium 150 میلیون دلار برای بهره برداری از معادن بیت کوین تجدیدپذیر در تگزاس جمع آوری می کند

[ad_1]

این تصویر یک مزرعه بادی آمازون در تگزاس را نشان می دهد.

آمازون

هیوستون – شرکت فناوری لانسیوم مستقر در هیوستون روز سه شنبه اعلام کرد که 150 میلیون دلار برای ساخت معادن بیت کوین در تگزاس جمع آوری کرده است که با انرژی های تجدید پذیر کار می کنند.

در سال آینده، این شرکت قصد دارد بیش از 2000 مگاوات ظرفیت را در بسیاری از سایت‌های خود راه‌اندازی کند که لانسیوم آن‌ها را «پردیس‌های پاک» می‌نامد. برای بیان این موضوع، مرکز شهر دالاس از 200 مگاوات برق استفاده می کند.

Lancium گفت که دور تأمین مالی توسط شرکت انرژی پاک Hanwha Solutions همراه با سایر شرکت های انرژی رهبری شد.

مایکل مک نامارا، مدیر عامل Lancium گفت: «من فکر می‌کنم این واقعیت که همه شرکت‌های انرژی سرمایه‌گذاری می‌کنند، نشان می‌دهد که ما یک دیدگاه مشترک از نقشی که استخراج بیت‌کوین باید به صورت آنلاین ایفا کند، داریم.

استخراج بیت‌کوین دو هدف را دنبال می‌کند: ایجاد سکه‌های جدید و ثبت نام تمام تراکنش‌ها در توکن‌های دیجیتال موجود. برای انجام این کار، ماینرها در سراسر جهان با قدرت محاسباتی خود برای تأیید تمام تراکنش های بیت کوین مشارکت می کنند.

ثبت نام در این صرافی ها انرژی زیادی می طلبد، اما این خریداران انرژی چیزی را نیز ارائه می دهند که تگزاس در حال حاضر شدیداً به آن نیاز دارد: مشتری انعطاف پذیری که می خواهد در زمانی که عرضه فراوان است خرید کند و زمانی که عرضه نمی شود متوقف می شود. این انعطاف وقتی کمک بزرگی می کند. به تثبیت شبکه ای می رسد که به سرعت منابع انرژی ذاتی ناپایدار مانند انرژی باد و خورشید را روشن می کند.

هنگامی که هوا به خصوص باد یا آفتابی است، شبکه پر از قدرت است و همیشه پر از بازیکنان کافی نیست. اما زمانی که هوا ابری است و نسیمی نمی‌وزد، گاهی تقاضا از عرضه پیشی می‌گیرد. در هر دو مورد، منحنی عرضه و تقاضا را به قیمت‌های شدید تغییر می‌دهد، که هیچ کدام برای کل شبکه خوب نیست. جستجوی بیت کوین به یکنواخت کردن این نوسانات قیمت کمک می کند.

تگزاس نیز چیزهای زیادی برای ارائه به ماینرها دارد.

این کشور دارای یکی از ارزان‌ترین منابع انرژی روی کره زمین است – انگیزه‌ای بزرگ برای معدنچیان برای رقابت در صنایع کم حاشیه، جایی که تنها قیمت متغیر آنها معمولا انرژی است. این ایالت همچنین خانه سیاستمداران پیشرو ارز دیجیتال و دوستدار تجارت است، البته زمین های زیادی را نیز ذکر نکنیم.

براندون آرواناگی، مهندس استخراج بیت کوین، که اکنون شرکت Meow را اداره می کند، گفت: بیت کوین برای شبکه ایجاد شده است.

اروانگی ادامه داد: این مسابقه ساخته شده در بهشت ​​است.

بهبود اقتصاد منابع انرژی تجدیدپذیر

غرب تگزاس مکه انرژی های تجدیدپذیر در ایالات متحده است.

شان کانل، معاون اجرایی Lancium می‌گوید: «شما این همپوشانی کامل را با کیفیت خورشید و سرعت باد در غرب تگزاس دریافت می‌کنید.

بخش‌های بزرگی از غرب تگزاس در امتداد کمربند بادی ایالات متحده وجود دارد که مناطقی با بالاترین سرعت باد در این کشور را پوشش می‌دهد. این ایالت همچنین دارای ارزان ترین انرژی خورشیدی در کشور با 2.8 سنت در هر کیلووات ساعت است.

سهم انرژی بادی و خورشیدی در شبکه تگزاس نیز به سرعت در حال گسترش است و از 9 درصد در سال 2011 به 26 درصد شبکه افزایش یافته است و کانل انتظار دارد این نرخ رشد در چند سال آینده افزایش یابد.

کانل گفت: «تنها امسال ما ۱۴ گیگاوات انرژی خورشیدی و بادی اضافه می‌کنیم. آنچه که 20 سال طول کشید تا 35 گیگاوات انرژی بادی و خورشیدی تولید شود… ما آماده ایم این میزان را در پنج سال آینده دو برابر کنیم و این واقعاً در تگزاس غربی اتفاق می افتد.

در تئوری، تمام این انرژی های تجدیدپذیر که در شبکه انباشته می شود چیز خوبی است زیرا جایگزین منابع انرژی کمتر دوستدار محیط زیست مانند زغال سنگ و گاز طبیعی می شود.

پنل های خورشیدی در این عکس با یک پهپاد در تاسیسات خورشیدی Impact در دیپورت، تگزاس، 15 ژوئیه 2021 دیده می شوند.

پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین رویترز

اما عوارض لجستیکی خاصی را نیز به همراه دارد.

مک نامارا به CNBC گفت: شبکه آینده یک مشکل است. رئیس لانسیوم گفت که یک اختلاف جغرافیایی بین جایی که بیشترین انرژی باد و خورشید گرفته می شود و محل زندگی مشتریان وجود دارد.

مک نامارا گفت: “شما نمی توانید یک نیروگاه خورشیدی 1000 مگاواتی در نیویورک، توکیو یا فرانکفورت بسازید.”

همچنین این سوال وجود دارد که اطمینان حاصل شود که منابع انرژی تجدیدپذیر قادر به تامین حداقل سطح تقاضا در شبکه برق هستند. در صنعت به این بار پایه می گویند و این چیزی است که بسیاری از انرژی های تجدیدپذیر فاقد آن هستند.

نیک کارتر، بنیانگذار Castle Island Ventures توضیح داد: انرژی خورشیدی و باد به عنوان بار پایه انرژی تولید نمی کنند.

منظومه شمسی 10 ساعت در روز و با باد کار می کند – ممکن است باد باشد یا اصلاً باد نباشد. کارتر ادامه داد: در عمل، این بدان معناست که شما باید آماده باشید که تمام انرژی های تجدیدپذیر همیشه آفلاین شوند.

به گفته کارتر، برای آماده شدن برای صفر، چندین گزینه مختلف وجود دارد. شما می توانید کمبود را با یک منبع انرژی مانند گاز طبیعی جبران کنید، اما این شامل چرخاندن توربین ها در مدت زمان کوتاهی برای جبران ناپایداری منابع انرژی تجدید پذیر است.

یک گزینه جدیدتر که اخیراً با فناوری ثبت اختراع Lancium امکان پذیر شده است، تبدیل استخراج بیت کوین به چیزی شبیه به صفحه جستجو است که می تواند به تدریج در عرض پنج ثانیه به بالا یا پایین بچرخد.

بیت کوین برای شبکه ایجاد شد. این مسابقه ساخته شده در بهشت ​​است.

براندون اروانقی

مهندس معدن بیت کوین

کارتر توضیح داد: به جای چرخش متغیر عرضه برای مطابقت با عرضه با تقاضا، می توانید تقاضا را بچرخانید.

این شرکت در حال ساخت معادنی است که در آن انرژی بادی و خورشیدی فراوان است و سیستم انتقال محدود است، به این معنی که انرژی می‌خواهد از خط عبور کند، اما خطوط پر هستند.

این پردیس‌های پاک، همانطور که این شرکت آن‌ها را می‌نامد، همچنین میزبان محاسبات با کارایی بالا و سایر برنامه‌های کاربردی انرژی بر خواهند بود که به رفع این مشکل ازدحام کمک می‌کنند.

همانطور که مک نامارا توضیح می دهد، سایت های Lancium به عنوان یک نیروگاه بزرگ عمل می کنند، اما در جهت مخالف. معادن در مواقعی که عرضه از تقاضا پیشی می‌گیرد، مقدار زیادی انرژی تجدیدپذیر را جذب می‌کنند، بنابراین وقتی هیچ خریدار دیگری وجود ندارد، از این دارایی‌ها پول نقد می‌شوند. از سوی دیگر، با افزایش تقاضا در شبکه، معادن به تدریج مصرف انرژی را کاهش خواهند داد.

مک نامارا گفت: «در زمان کمبود، مراکز داده ما از بین می‌روند و این خطوط می‌توانند انرژی تجدیدپذیر را به هیوستون، دالاس و آستین منتقل کنند، جایی که به انرژی نیاز دارند.

اضافه شدن ماینرهای بیت کوین به سبد خریداران انرژی به بهبود اقتصاد اساسی تولید انرژی تجدیدپذیر کمک می کند که مملو از بی ثباتی است. کانل به CNBC گفت که در سال 2020، 10 تا 20 درصد ساعات در تگزاس غربی دارای قیمت منفی انرژی است، که زمانی اتفاق می افتد که عرضه از تقاضا پیشی بگیرد.

کارتر به CNBC گفت: ارائه تقاضا برای این دارایی‌های نیمه فرسوده همچنین انرژی‌های تجدیدپذیر تگزاس را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می‌کند، در حالی که ممکن است غیر از این باشد.

محدودیت این است که غرب تگزاس تقریباً 34 گیگاوات برق، پنج گیگاوات مصرف و تنها 12 گیگاوات انتقال دارد.

تقریباً می‌توانید استخراج‌کنندگان بیت‌کوین را به‌عنوان خریداران موقتی در نظر بگیرید که این دارایی‌های انرژی را تا زمانی که شبکه بتواند پس از ایجاد کانال‌های انتقال جدید برای آزاد کردن این منابع انرژی مسدود شده، به طور کامل جذب کند، فعال نگه می‌دارند.

مک‌نامارا می‌گوید که اثر خالص این خروج سریع‌تر زغال‌سنگ و گاز است، در حالی که به سرعت انرژی باد و خورشید را اضافه می‌کند، که اساسا استخراج بیت‌کوین را به یک «فناوری کربن‌زدایی اساسی» تبدیل می‌کند.

چاد هریس، که بزرگترین معدن بیت کوین آمریکا را اداره می کند، راه مناسبی برای توصیف پویایی داشت. او دوشنبه شب به جمعی از ماینرهای بیت کوین و مدیران نفت و گاز در هیوستون گفت که ماینرهای بیت کوین “کارآمدترین باتری موجود در بازار” هستند.

چه خبر برای ماینرها

Lancium تصمیم نمی‌گیرد که شبکه را از نوع دوست‌خواهانه پایدار کند، گاهی اوقات برق برخی یا همه حفارهای بیت‌کوین خود را قطع می‌کند تا برق را برای کسانی که نیاز دارند آزاد کند.

در عوض، مزایای مالی زیادی در قرارداد او با سازمان غیرانتفاعی که شبکه تگزاس را اداره می‌کند گنجانده است. شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس یا ERCOT، رابطه نسبتاً ساده و دوجانبه ای با ماینرهای بیت کوین دارد و ERCOT به ماینرها پول می دهد تا آنها را تعطیل کنند.

تصور کنید چقدر باید به آمازون بپردازید تا بگویید «هی، تقاضا برای انرژی خیلی زیاد است». اروانگی گفت لطفا مرکز داده خود را خاموش کنید.

آروانگی ادامه داد: «اما شما می‌توانید این کار را با بیت‌کوین خیلی راحت انجام دهید، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ماینرها کمی بیشتر از آنچه که برای جستجوی بیت‌کوین در این ساعت انجام می‌دهند، بپردازید.»

حتی استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که با ERCOT معامله نکرده‌اند، گاهی اوقات در زمان اوج مصرف که قیمت‌ها افزایش می‌یابد، داوطلبانه کنار گذاشته می‌شوند. به گفته لانسیوم، در سال 2021، اگر ماینرها به طور داوطلبانه انتظارات خود را برای آپتایم از 100٪ به 95٪ کاهش دهند، قیمت هر مگاوات ساعت خود را از 178 دلار به 25 دلار کاهش می دهند.

این زمان بندی استراتژیک کاهش انرژی به ویژه برای شبکه تگزاس که به عنوان جزیره کوچک خود وجود دارد، مهم است.

بر خلاف بقیه بخش های قاره ای ایالات متحده، که به اتصال شرقی یا غربی تعلق دارد (نام دو شبکه انرژی به هم پیوسته متصل کننده کشورها)، 90 درصد تگزاس از ERCOT بهره می برد، یک شبکه غیرقانونی و مستقل از تامین کنندگان انرژی، که اینطور نیست. به هر شبکه دیگری در ایالات متحده متصل است

اگرچه این بازار رقابتی اغلب قیمت برق را کاهش می دهد، زیرا تامین کنندگان بر سر هزینه جذب مشتری با هم رقابت می کنند، این همچنین به این معنی است که شبکه ایمنی کمتری در شبکه وجود دارد. این امر در مواجهه با رویدادهای فاجعه بار، مانند کمبود برق یا یک بلای طبیعی، مانند طوفان مرگبار زمستانی در اوایل سال 2021، که بسیاری از ایالت را ویران کرد، مشکلاتی ایجاد می کند.

افزودن یک “منبع بار قابل کنترل” مانند استخراج کنندگان بیت کوین به شبکه به عنوان نوعی بیمه نامه زندگی عمل می کند. این تقریباً مانند یک پرچین در برابر یک فاجعه است.

چیزی که در مورد قرارداد Lancium با ERCOT منحصر به فرد است این است که آنها به لطف نرم افزار “SmartResponse” که به معادن بیت کوین و مراکز داده خود اجازه می دهد مصرف برق روی سرور را بر اساس مصرف برق روی سرور تنظیم کنند، می توانند دقیقاً مشخصات کمبود یا مازاد برق را برآورده کنند. نیازهای شبکه برق

این به Lancium اجازه می‌دهد تا ماینرهای جداگانه را برای تغییر به مشخصات دقیق شبکه کنار بگذارد.

و این پوست پشت ماینرهای بیت کوین مانند Lancium نیست. بیت کوین نیازی به عملیات ندارد و همچنین وقتی به طور مرتب خاموش و روشن می شود، تجهیزات فرسوده نمی شوند. تقریباً یک پیروزی است، یک پیروزی.

آرواناگی به CNBC گفت: “زیبایی بیت کوین در همین است – کاری که هیچ صنعت دیگری نمی تواند انجام دهد.” “این بسیار هم افزایی است.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

نرم افزار گرامرلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma Büyüsügates of olympus oyna