‘فقدان حس مشترک’: آریزونا شهردار انتقاد Floyd Mayweather و همکار گرفتم بیش از ‘نگران کننده’ کلوپ شبانه, حزب, (تصویری)

شهردار Scottsdale کرده است که به انتقاد بوکس شکست نخورده سوپراستار Mayweather فلوید پس از او عکس گرفته شده و videoed مهمانی در یک بسته بندی شده کلوپ شبانه در شهر.

شهردار جیم لین نشان داده شد تصاویری از Mayweather, مهمانی, بین المللی در بوتیک کلوپ شبانه در شهر اسکاتسدیل ایالت آریزونا در یک صحنه که شبیه به طور منظم باشگاه شب برگزار شد قبل از این مستند.

گرفتم بسته بندی شده بودند به محل برگزاری چند اگر هر گونه به نظر می رسد به پوشیدن ماسک و وجود دارد عملا هیچ اجتماعی فاصله ندارند.

این حزب یکی از دو گردهمایی با حضور Mayweather در شنبه شب در اسکاتسدیل آریزونا و شهردار لین روشن ساخته احساسات خود را در مورد این موضوع.

همچنین در rt.com ‘من می خواهم به چهره بچه ها که کشور پشت سر آنها’: Floyd Mayweather برگ درب باز به Khabib, McGregor بوکس حملات (تصویری)

صحبت به TMZ ورزش لین گفت: “این تصاویر از شهر اسکاتسدیل آریزونا در این آخر هفته در حال اخلال و رک و پوست کنده واقعی را نشان می دهد فقدان حس مشترک و مسئولیت مدنی.

“کسب و کار و مشتریان خود نیاز به درک که به صورت جداگانه هر یک از ما بازی مطلق در خود ما بهداشت شخصی فاصله و سلامت آداب و معاشرت و هر یک از ما نیز نقش قابل توجهی در شهر ما سلامت جسمی و اقتصادی.

“این بیماری گسترش بین مردم و اعمال شخصی تعیین کند که آیا بهداشت عمومی راهنمایی موثر است در حد گسترش COVID-19.

“ما موفق شد با هم در جلوگیری از ما خدمات پزشکی از غرق. این یک تلاش پر هزینه; بسیاری از کسب و کار و افراد به پرداخت هزینه برای موفقیت ما تا به حال به تاریخ.

“این ضروری است که همه کسب و کار مطابق با فرماندار دستور اجرایی – به چشم پوشی از آنها را به خطر سریعتر گسترش این بیماری و آسیب بیشتر به ما فیزیکی و اقتصادی تندرستی.”

لین گفت که او خواهد بود تماس با سالن های درگیر به آنها را به بازگشت به خط با آنچه که انتظار می رود در طول همه گیر با شهردار گفت: هدف این بود که به “آموزش کسب و کار و درخواست همکاری خود را برای اولین بار.”

“من شخصا رسیدن به کسب و کار است که نشان داده شد در طول این آخر هفته گذشته به باز با جمعیت زیادی به طوری که من می توانم با آنها بحث اهمیت ادامه داد: ما پیشرفت” او ادامه داد.

“اگر ما را انتخاب کنید به احترام یک دیگر به عنوان بخشی از یک تلاش جامعه ما به ارمغان خواهد آورد در این شهرستان و کشور است.”

“وجود دارد از دیگر مراحل است که می تواند تحت دولت و شهرستان اضطراری اعلان در صورت نیاز-ما به این مسائل بسیار جدی است.”

“در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به مردم و کسب و کار را به انجام کارهای درست. ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و یا هر گونه علائم بیماری; شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را اغلب; اقامت شش فوت دور از دیگران در هر کجا که امکان پذیر است و پوشش بینی و دهان خود را هنگامی که شما نمی تواند نگه داشتن فاصله خود را.”

همچنین در rt.com ‘هیجان زده برای قسمت 2’: Conor McGregor teases Floyd Mayweather مسابقه برگشت دوباره زیر مایک تایسون ستایش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de