کار را ربکا طولانی بیلی اخراج در یهودی ستیزی ردیف


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کار رهبر آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله حاوی یک “ضد سامی تئوری توطئه”.

Mrs طولانی بیلی را بازتوییت کرد مصاحبه با بازیگر و کار حامی Maxine Peake.

سایه وزیر آموزش و پرورش – که مورد ضرب و شتم به رهبری حزب توسط آقا Keir – بعد گفت که او تا به حال نه به معنای تایید تمام جنبه های این مقاله است.

اما آقا Keir گفت: “اولویت اول” بود و مقابله با یهودی ستیزی.

اد میلیبند گفت: “به اشتراک گذاری مقاله اشتباه بود… چون این مقاله شامل ضد سامی تئوری های توطئه و بنابراین من ایستاده بود ربکا طولانی بیلی را از دولت سایه.

“من آن را ساخته ام من اولویت اول برای مقابله با یهودی ستیزی و بازسازی اعتماد با جامعه یهودی است که اولویت شماره یک برای من است.”

یک سخنگوی حزب کارگر رهبر افزود: “یهودی ستیزی طول می کشد بسیاری از اشکال مختلف و مهم است که همه ما هوشیار در برابر آن.”

در این مقاله Ms Peake مورد بحث پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

او گفت: “تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس در امریکا زانو در جورج فلوید گردن بود که یاد گرفتیم از همایش ها و سمینارها با اسرائیل و سرویس های مخفی.”

وجود دارد پیامدهای سیاسی به Keir Starmer را اخراج از ربکا طولانی بیلی.

در حال تبدیل شدن به رهبر, آقا, Keir گفت: او می خواست به وحدت به طرف جایی که قبلا وجود داشته اند جناحی مبارزه با.

تصمیم خود را ممکن است دوباره باز بخش با یک سابق وزیر سایه در حزب چپ به من گفتن که این “یک لحظه خطرناک برای حزب” – با تصاویر جدید از ‘پاکسازی’ کسانی که با او مخالفت کرد.

دیگران در حزب توجه داشته باشید که آقا Keir انجام داده بسیار زیادی در یک فضای کوتاه از زمان برای نصب افراد نزدیک به او را در موقعیت های کلیدی.

رهبری منابع هر چند اصرار اخراج نمی شد بخشی از برخی از طرح های بزرگ.

آنها می گویند خانم آستین Bailey تا به حال برای رفتن چرا که او بارها و بارها حاضر به حذف او پاسخ از Maxine Peake مقاله زمانی که خواسته به انجام این کار.

و برای آقا Keir این است همه چیز در مورد مقابله با سمی ادراک ستیزی در حزب کارگر جلوتر از یک برنامه به طور بالقوه محکم گزارش از برابری و حقوق بشر کمیسیون.

متحدان او می گویند او قول داد اقدامات نه کلمات را به جامعه یهودی است و او به دنبال از طریق.

او می خواهد به مطمئن شوید که تحت رهبری او او می فرستد یک سیگنال است که کسانی که متهم به یهودی ستیزی هیچ جایی در بالای جدول.

جدید سایه وزیر آموزش و پرورش نخواهد بود امروز اعلام کرد.

کسانی که قبلا به جرمی Corbyn می گویند که منصوب می آیند باید از سمت چپ اگر حزب کارگر رهبر نگران است در مورد حفظ وحدت است.

اما او اثبات می کند که او نمی خواهد اردک تصمیم گیری های دشوار.

یهودی جنبش کارگری – که منجر خواستار سرکوب احساسات ضد یهودی در کار به صفوف استقبال آقا Keir تصمیم به اخراج خانم آستین بیلی.

ملی رئیس مایک کاتز گفت: “ما باید همواره حفظ شود که فراگیر فرهنگ ستیزی قلدری و ارعاب تنها می توان با پنجه های قوی و قاطع رهبری است.

“فرهنگ هر سازمان تعیین می شود ارزش ها و رفتارها از کسانی که با آنها منجر شود. “

و هیئت نمایندگان از یهودیان جمهور ماری Van der زیل به نام خانم آستین بیلی پاسخ اولیه “احساساتی” و تشکر از کار رهبر خود را “اقدام سریع”.

‘بی پروا’

اما Mrs طولانی بیلی متحدان در سمت چپ این حزب را مورد انتقاد قرار تصمیم گیری.

سابق سایه صدراعظم جان مکدانل که او را حمایت رهبری پیشنهاد گفت: “در طول بحث یهودی ستیزی همیشه گفته شده است انتقاد از شیوه دولت اسرائیل است و نه ضد یهودی.

“من باور نمی کنم بنابراین که این مقاله یا ربکا طولانی بیلی باید اخراج شده ام. من ایستاده در همبستگی با او.”

و جان Lansman – بنیانگذار کار گروه فعال حرکت — گفت: او اخراج شد و “بی پروا بیش از حد واکنش از کسی که وعده داده شده به پایان بندى در حزب سیاسی و دخالت در مسائل انضباطی. Keir در حال حاضر ساخته شده است این وظایف سخت تر است.”

‘دستاورد مهم’

ردیف فوران زمانی که خانم بلند بیلی توییتی “Maxine Peake مطلق الماس” با یک لینک به مقاله در سایت مستقل.

این سالفورد و اکلز MP گفت که او تا به حال ترجمه این مقاله به دلیل Ms Peake را “دستاورد مهم و به دلیل رانش از استدلال او این است که به ماندن در حزب کارگر” اما او تایید نمی کند “تمام جنبه های آن”.

پس از او اخراج شد خانم آستین بیلی گفت که او تا به حال صادر روشن از او ترجمه مقاله “در آغاز توافق با حزب کارگر رهبر است”.

او افزود که او “پس از آن دستور را به هر دو این توافق روشن و اصلی من retweet از Maxine Peake مصاحبه پایین”.

“من نمی تواند انجام این کار در وجدان خوب و بدون صدور یک بیانیه مطبوعاتی از روشن شدن.

“من خواسته بود به بحث در مورد این مسائل با Keir قبل از توافق چه بیشتر اقدام به گرفتن اما متاسفانه او در حال حاضر تصمیم خود را.”

Mrs طولانی بیلی شد کار MP در سال 2015. او یک حامی رهبر سابق جرمی Corbyn شد و به سرعت ارتقا به او frontbench تیم خدمت به عنوان سایه ارشد وزیر خزانه داری و بعد سایه کسب و کار ،

زیر کار را با شکست در 2019 انتخابات Mrs طولانی بیلی وارد رهبری مسابقه به جای آقای Corbyn و پشتیبانی توسط بسیاری از در سمت چپ ،

او آمد در دومین مسابقه تامین 26.6 درصد آرا در حالی که آقا Keir برنده 56.2%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de