کار نام دیوید ایوانز به عنوان جدید دبیر کل

کار کرده است به نام دیوید ایوانز به عنوان حزب جدید دبیر کل با رهبر آن گفت او کمک خواهد کرد “بازگرداندن اعتماد با مردم”.

ملی کمیته اجرایی ملاقات روز سه شنبه به انتخاب ترین آن مقام ارشد پس از استعفای Jennie فرمبی در اوایل این ماه.

شش نامزد بودند شارت برای این پست اما آقای ایوانز بود و تصور می شود مورد علاقه رهبری است.

برخی از اتحادیه های کارگری بودند فکر می کردم که می خواستم کسی از سمت چپ ،

یکی NEC منبع از حزب کارگر چپ هشدار رهبری که “اعضای نمی خواهد آنها را ببخش اگر آنها اجازه می دهد یک راست دبیر به راه انداختن جنگ جناحی” در برابر آنها.

آقای ایوانز – کار می کرد که برای کار تحت تونی بلر – گفت که “یک افتخار و یک امتیاز” منصوب شود و اضافه کرد: “ما با یک تعریف دوره در تاریخ های بزرگ ما با جهانی همه گیر قریب الوقوع رکود و کوه برای صعود به پیروزی در انتخابات بعدی.

“از طریق قدرت جنبش ما, من می دانم که ما می تواند به افزایش این چالش است.”

یکی از آقای Evan اولین چالش خواهد بود در پاسخ به یافته های یک تحقیق توسط عدالت ناظر به کار را از دست داده و یهودی ستیزی موارد در درون حزب.

از عدالت و حقوق بشر کمیسیون گزارش با توجه به زودی منتشر می شود, با, حزب, رهبر, آقا, Keir Starmer داشتن در حال حاضر متعهد به پذیرش توصیه های خود را و راه اندازی مستقل شکایات روند.

کار در برابر یهودی ستیزی سخنگوی Euan فیلیپس, ستایش قرار ملاقات برای بودن “خارج سخت چپ” اما گفت که آقای ایوانز “در حال حاضر یک کار بزرگ برای مقابله با نهادی ضد یهودی و نژاد پرستی در حزب” اضافه کرد: “اقدامات نه کلمات خواهد بود که اندازه گیری از موفقیت خود را.”

‘نقش’

آقای ایوانز در نظر گرفته شد به عنوان سناتور در مسابقه با حامیان خود از جمله مورگان McSweeney – آقا Keir است رئیس ستاد.

به عنوان دستیار دبیر کل حزب بین 1999 و 2001 او نقش برجسته ای در کار پیروزی در سال 2001 انتخابات.

آقا Keir گفت: آقای ایوانز را “ثروت از تجربه به این نقش بسیار مهم و درک روشنی از مقیاس کار جلوتر از ما”.

معاون رهبر آنجلا Rayner گفت: او را “فوق العاده دبیر کل” اضافه کرد: “انتخابات سال گذشته نتیجه ویرانگر برای جنبش ما.

“این است که در حال حاضر وظیفه ما به عنوان یک تیم متحد حزب ما دوباره به هم متصل با مردم و ارائه بهتر در آینده که کشور ما سزاوار است.”

اما پیش از انتصاب به برخی از رهبران اتحادیه گفت که آقای ایوانز – که خود را به موقعیت قبلی در حزب های سیاسی برای تحقیق و مشاوره شرکت – یک polarising شکل که در طول تاریخ به دنبال کاهش نفوذ از سمت چپ.

NEC منبع همچنین گفت: آقا Keir و Ms Rayner بودند “مسئول ساخت مطمئن شوید که [آقای] Evans برآورده انتخاباتی خود وعده را به حزب ما با هم نه آن جدا”.

حزب وحدت

Ms فرمبی – که یک متحد نزدیک رهبر سابق جرمی Corbyn – سمت چپ این نقش پس از دو سال با “رضایت متقابل” پس آقا Keir انتخابات ریاست جمهوری در ماه آوریل است.

انتخاب جانشین دیده می شود به عنوان یک گام مهم در رهبر جدید را تلاش برای متحد کردن حزب پس از دسامبر سنگین شکست در انتخابات و سال جناحی در مبارزه با.

متحدان رهبر جدید باید باریک اکثریت در NEC پس از انتخابات ماه گذشته.

اما کمیته ای که تشکیل شده است از نمایندگان مجلس و دیگر مقامات منتخب اعضای اتحادیه های کارگری و نمایندگان محلی احزاب باقی مانده ریز متعادل پس از سال ها در آن توسط حامیان سابق رهبر Mr Corbyn.

دیگر نامزدها بودند اندرو فیشر که مشغول به کار به عنوان رئیس سیاست برای جرمی Corbyn کارین Christiansen سابق دبیر کل تعاونی, پارتی, اندرو بایرون تیلور رئیس سابق کار گروه در وزارت امور شورای سابق MEP Neena Gill and Amanda مارتین رئیس جمهور از آموزش و پرورش ملی اتحادیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de