کار رهبری: طولانی بیلی پشت تماس به اخراج ‘transphobic’ اعضای

کار رهبری مدعی ربکا طولانی بیلی امضا کرده است تا به تعهدات خود برای اخراج اعضای حزب که ابراز “transphobic” views.

این بخشی از یک 12-نقطه طرح کار کمپین ترانس حقوق.

این طرح نیز با حمایت معاون رهبر امیدوار آنجلا Rayner – اما منتقدان می گویند این می تواند منجر به یک “شکار ساحره” از اعضای حزب.

از آن میان می آید بسیار شارژ بحث در هویت جنسیتی از جمله پتانسیل اصلاحات به جنسیتی به رسمیت شناختن عمل می کنند.

اخیرا با تشکیل کار کمپین ترانس حقوق می گوید: آن 12 وعده کمک خواهد کرد “خلاص شدن از شر این حزب از تراجنسی”.

این تعهدات شامل پذیرش است که “هیچ مواد درگیری بین ترانس حقوق زنان و حقوق بشر” و حمایت از اخراج از کار اعضای که “بیان متعصب transphobic انداز”.

این گروه می گوید که “ترانس زنان زنان ترانس مردان مردان هستند”.

‘دفاع و یا اخراج آمریکا

آنها همچنین به مبارزه با آنچه که این گروه مدعی هستند “transphobic سازمان” نامگذاری دو به ویژه; جای زن انگلستان و LGB داد.

جای زن بریتانیا می گوید که در این مبارزات برای دفاع از زنان “سخت برنده حقوق بشر” گفت که آن را “کاملا رد” ادعا می کند خود سازمان است transphobic توصیف اتهامات به عنوان “زشت” و “توهین آمیز”.

ارسال در توییتر این گروه موسسان گفت: آنها کار اعضا و به نام حزب به “دفاع از ما و یا اخراج کنند”.

این LGB داد که دولت است که “جنسیت بیولوژیکی مشاهده شده است در هنگام تولد و اختصاص داده نشده” وعده داده شده به “حفظ زبان حقیقت باقی می ماند و باز به مناسب بحث و گفتگو”.

تعدادی از کاربران توییتر که همچنین می گویند که آنها در حال کار اعضای در حال حاضر با استفاده از هشتگ #expelme در اعتراض به وعده های, در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند ترانس حقوق تعهد می تواند منجر به یک “شکار ساحره”.

در سال 2018 دولت راه اندازی مشاوره در اصلاحات به جنسیتی به رسمیت شناختن عمل نتایج آن هنوز منتشر شود.

یک کلمبوس منبع بی بی سی گفت اصلاحات هستند “بر روی یخ”.

‘فضای امن’

پیشرو همجنسگرایان خیریه Stonewall است که در میان این گروه ها که می گویند که روند فعلی موجب ترانس مردم می توانند هویت خود را از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده است طولانی سرزده و بد از تاریخ است.

اما دیگران باید در اعتراض به آنچه شناخته شده به عنوان خود شناسایی و یا خود اعلامیه برجسته نگرانی های خود را در اطراف این مفاهیم برای زنان و دسترسی به تک جنسی فضاهای.

گسترده تر بحث شده در دادگاه اخیر مورد یک زن است که او را از دست داده کار پس از این است که مردم می توانند خود را تغییر بیولوژیکی ،

زن مایا Forstater شد و در میان کسانی که به صدای جیر جیر #expelme برچسب. او گفت که او یک عضو از حزب کارگر و افزود: “اگر” ترانس حقوق ” به معنای مردان در زنان تنها سکس فضاهای ورزشی و انجمن های یک جنگ وجود دارد (با) حقوق زنان است.”

ربکا طولانی بیلی است که دیده می شود به عنوان یکی از frontrunners در کار رهبری مسابقه خواست دیگران به کار کمپین ترانس حقوق.

“لطفا نشانه ای برای نشان دادن حمایت خود را برای ترانس و غیر دودویی جامعه برای آنها حزب کارگر همیشه باید یک فضای امن او گفت:” در توییتر.

آنجلا Rayner, یک مدعی برای عنوان معاون رهبری گفت: “ما همبستگی خود را بسیار دیر شده است – حزب کارگر باید همیشه باز و فضای امن برای همه است.”

کار کمپین ترانس حقوق رسمی نیست و حزب کارگر وابسته است اما در پاسخ به این انتقادات در رسانه های اجتماعی یک سخنگو گفت که تراجنسی است “کاملا در تضاد به سوسیالیسم” وجود دارد و آن این است که “شواهد روشن” که ترانس مردم به شدت تبعیض در جامعه است.

دیگر کار مدعی رهبری, آقا, Keir Starmer لیزا Nandy و امیلی Thornberry شده اند تماس برای پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su